СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Виявлено гормон, який пригнічує пристрасть до солодкого

комментариев: 0 / добавить комментарий

Нове досліджня співробітникіенв Університету Айови показало, що гормон FGF21, який виробляє печінка, здатний пригнічувати тягу до солодкого.

Гормон, під назвою фактор росту фібробластів 21 (FGF21), який виробляє печінка, у відповідь на високі рівні вуглеводів, потрапляючи у кров, посилає сигнал головному мозку «пригнічувати» бажання їсти солодкі страви.

Існують попередні дослідження, які вивчали вплив певних гормонів на апетит. Тим не менш, ці гормони не регулюють певний макроелемент – наприклад, вуглевод, білок або жир, і впливають на апетит в цілому, а не на бажання поглинати певний вид поживних речовин.

Нове ж дослідження вивчало геном людини, і в ньому були знайдені зв'язки між певними мутаціями ДНК і споживанням людьми певних макроелементів. Дві з таких мутацій були пов'язані з геном-стимулятором вироблення FGF21.

Вчені використовували генетично сконструйовані моделі мишей і фармакологічні тести, щоб дослідити роль FGF21 в тязі до солодкого. Вони ввели GFG21 звичайним мишам і дозволили їм вибрати між нормальним і насиченим цукром раціоном. Хоча миші не перестали їсти цукор зовсім, їхнє споживання солодкого знизилося в 7 разів.

Далі дослідники генетично модифікували мишей, щоб ті зовсім не виробляли FGF21 або виробляли підвищені рівні гормону. Вони виявили, що миші з недоліком FGF21 їли більше цукру. В результаті, вчені дійшли висновку, що FGF21 знижує апетит і рівень споживання солодощів. Однак він не знижує рівень споживання всіх видів цукрів. Також гормон не впливає на споживання складних вуглеводів.

За словами вчених, щоб до кінця з'ясувати роль гормону в бажанні споживати солодощі та розробити препарати для людей з діабетом і ожирінням, необхідно провести подальше дослідження.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 58 | 30/12/2015
Читайте также:
Общая теория живых систем
Возникновение живых систем закономерный процесс в развитии Мироздания. ...
Тайны Земли
Земля - не остывшее до конца солнце. Внутри нее горит термоядерная реа ...
Преобразование солнечной энергии
Современный мир все больше внимания уделяет альтернативным поиску альт ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Виявлено гормон, який пригнічує пристрасть до солодкого»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/viyavleno-gormon-yakij-prignichuje-pristrast-do-solodkogo/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/viyavleno-gormon-yakij-prignichuje-pristrast-do-solodkogo/">Виявлено гормон, який пригнічує пристрасть до солодкого</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/viyavleno-gormon-yakij-prignichuje-pristrast-do-solodkogo/]Виявлено гормон, який пригнічує пристрасть до солодкого[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ