СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Телекомунікаційні шафи і їх види

комментариев: 0 / добавить комментарий

Телекомунікаційні шафи призначені для практичного і комфортного зберігання того або іншого устаткування. Сучасні шафи використовуються для концентраторів, комутаторів, телефонних станцій і серверів, систем живлення і т.і.

Від правильності вибору монтажного устаткування залежить коректна і ефективна організація комутаційних вузлів і комп'ютерних мереж. Телекомунікаційні шафи представлені в різних варіантах, з різною висотою і глибиною. Також набули поширення моделі, оснащені сталевими або скляними дверима. Докладніше зупинимося на видах телекомунікаційних шаф. За призначенням виділяють серверні, монтажні (телекомунікаційні), комп'ютерні і універсальні серверні шафи.

Для установки серверного устаткування призначені серверні шафи. Вони характеризуються великою глибиною (до 1 м і більше), а також високою здатністю навантаження і міцністю. Найпопулярнішою є шафа стандарту 19 дюймів. Серверні шафи повинні обов'язково мати засоби вентиляції і термостабілізації.

Телекомунікаційні конструктиви характеризуються невеликою глибиною (0,3 – 0,5 м), проте мають розвинені засоби введення і організації великого об'єму кабелю. Зазвичай такі шафи не мають передніх дверей, але оснащені незнімними задніми і бічними стінками. Це обумовлено необхідністю забезпечення оперативного доступу до комутаційних пристроїв.

Монтажні шафи, як і серверні, не завжди бувають заховані в спеціальних апаратних кімнатах. Тому монтажні шафи стають елементом інтер'єру офісу, У зв'язку з цим не можна випускати з уваги зовнішній вигляд шафи. Більшість виробників приділяють увагу дизайну і функціональності шаф.

У комп'ютерній шафі є роздільні секції для системних блоків, клавіатури і монітора. Глибина шафи близько 0,8 м. Важливою умовою є наявність тепловідводу і вентиляції.

Універсальні монтажні шафи є компромісом. До них також відносять відкриті стійки. Шафи даного типу мають особливі елементи, що дозволяють здійснювати монтаж кросового, комп'ютерного і серверного устаткування.

За типом монтажні шафи підрозділяються на відкриті стійки, підлогові шафи, настінні шафи, настінно-підлогові шафи, настінні кронштейни.

Відкриті підлогові стійки – універсальне і просте економічне рішення. Таке монтажне устаткування застосовується при необхідності захисту мережевого, телекомунікаційного або комп'ютерного устаткування від зовнішніх чинників і швидкого доступу до комунікацій.

Підлогові шафи використовуються для монтажу серверних і комутаційних вузлів мережі. Підлогова шафа приховує різні кабелі і шнури, а також захищає їх від пошкоджень і не допускає попадання непотрібних рідин і інших речовин.

Для створення невеликих вузлів застосовуються настінні шафи з невеликою місткістю. Такі шафи дозволяють розміщувати мережеве устаткування для забезпечення функціонування локальної мережі компанії.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 163 | 17/12/2009
Читайте также:
Купить картриджи совершенно не сложно. А как их продать?
Что нужно знать при покупке картриджей для принтеров - это определить ...
Семь раз проверь - один раз купи!
Бывает, приобретая какую-нибудь вещь, будь-то компьютер, принтер, теле ...
Офісні шафи і їх види
Металеві офісні шафи призначені для зберігання документів. Основними в ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Телекомунікаційні шафи і їх види»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/telekomunikatsiini-shafi-i-jih-vidi/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/telekomunikatsiini-shafi-i-jih-vidi/">Телекомунікаційні шафи і їх види</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/telekomunikatsiini-shafi-i-jih-vidi/]Телекомунікаційні шафи і їх види[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ