СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Приймаємо рішення щодо вирощування качок

комментариев: 0 / добавить комментарий

Якщо у вас є особисте приватне господарство і біля нього є водойма, то можливо вас зацікавить варіант вирощування власних птахів. Це птахи, які люблять воду, швидко ростуть, не потребують особливого догляду. Ми зараз говоримо про качок. Качки — вид, який поширений нашими селами, містами, і їх вирощують навіть птахофабрики. Купити каченят можливо як оптом, великими партіями, так і штучно, по декілька десятків голів собі додому. Що повинен знати новий власник про качок? Всього лише ці 3 загальні речі.

Перша річ, качкам треба воду, особливо тим, які живуть у вас більше, ніж 2 місяці.2 місяці — це крайній термін, коли птахів вирощують на м’ясо. Вони досягають найбільшої ваги на грам згодованого корма, а вже після двох місяців вагу не набирають настільки стрімко, незалежно від того, скільки і якого корма ви будете їм давати. Тому, якщо ви плануєте розводити качок на м’ясо, то годуєте їх тількі 60 днів, і годуєте за допомогою підібраних кормів. Якщо плануєте лишати їх на ціле літо і трошки осені, то кормів тут треба давати мало, лише перші два тижні, а далі випускати качок на водойму, де вони самі знайдуть собі достатньо їжі. Водойма їм треба ще з одної причини. Качки генерують жир, щоби змазувати собі пір’я. Це природня здатність і особливість. Саме через це, водойма має змивати залишки цього жиру в тіла, інакше пір’я швидко брудниться і качка ходить брудною, не в змозі себе очистити. Вода — це санітарний і природній порятунок, а не тільки безкоштовне джерело їжі. Майте це на увазі.

Друга річ, для качок треба більше простору, ніж для курей. Це знову, в тому випадку, коли во хочете собі стале господарство, де качки самі розмножуються. Під час промислової відгодівлі і вирощування питання місця не стоїть. Птахи живуть в клітках, одна над одною. Але в домашньому господарстві робиться один пташник, з сіткою замість підлоги, через яку послід падає на спеціальний піддон. Це необхідно, щоби лапки качок не контактували з послідом весь час і не запалювалися.

Третя річ, качки набагато більше шумні, ніж кури. Можливо, ви цього ще не знали, але качки реагують на зовнішні подразники шумом, і коли одна качка починає кричати, то це підхоплюють всі інші. У курей такого нема, і буде для вас сюрпризом. Це можна вирішити за рахунок качок сорту барбарі. Їх друга назва — качка-шипун. Вони шиплять, а не кричать, їх горло так побудовано. Однак, це не сама велика і продуктивна порода з усіх, які існують на ринку.

автор: Максим Фадєєв
комментариев: 0 | просмотров: 60 | 11/07/2016
Читайте также:
Композитные бассейны - технология из космоса, которая опустилась на землю
Те же технологии, которые применяются на космических шаттлах, нашли св ...
Основные моменты в строительстве бани
Баня из бревна - это не просто маленький деревянный домик, она требует ...
Стекло или сотовый поликарбонат: выбираем материал для теплицы
На сегодняшний день стекло и сотовые поликарбонат - наиболее популярны ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Приймаємо рішення щодо вирощування качок»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/priimajemo-rishennya-schodo-viroschuvannya-kachok/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/priimajemo-rishennya-schodo-viroschuvannya-kachok/">Приймаємо рішення щодо вирощування качок</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/priimajemo-rishennya-schodo-viroschuvannya-kachok/]Приймаємо рішення щодо вирощування качок[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ