СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Фізіотерапія як метод лікування

комментариев: 0 / добавить комментарий

Фізіотерапія – це лікування, що має на меті вплив на організм штучних або природних факторів, таких як світло, вода, холод або тепло, магнітні поля, електричний струм т.і. Метод використовується в усьому світі, в т.ч. і в просунутій в медичному плані Німеччині bavarmed.com, як для лікування хвороб, так і в профілактичних цілях. Використовують фізіотерапію також і при реабілітації після отримання травм або проведених операцій. Процедури не викликають алергічних реакцій, не зачіпають органи, які не пошкоджені. Процедури діляться на кілька видів.

При проведенні фототерапії пацієнт отримує лікування світлом – або інфрачервоними променями, або сонячним природним. Способи – це хромотерапія, інфрачервоне опромінення і лазеротерапія. Опромінення дає антибактеріальний, протизапальний або знеболюючий ефект, що залежить від довжини хвиль. Тривалість курсу безпосередньо залежить від того, яке захворювання потрібно лікувати.

При проведенні електротерапії хворий отримує лікування струмом або електромагнітними полями. Методи – електросон, франклізація, лікарський електрофорез т.і. Тривалість курсу, як правило, – 10-15 процедур.

При термотерапії лікують або холодом, або теплом. Способи – це кріотерапія, грязелікування або парафінотерапія. Наприклад, при проведенні грязелікування на хворе місце накладають лікувальні грязі, після закінчення сеансу бруд знімають, хворому пропонують відпочити хвилин 20. Проводяться процедури через день. Необхідно пройти приблизно 10 сеансів.

І, нарешті, при механічній терапії лікують вібраціями. Сучасні методи, які використовують фахівці, – це ультразвук, хвильова терапія або масаж. При проведенні хвильової терапії йде вплив на тканини акустичними імпульсами. Сеанс триває не більше 8-ми хвилин. Необхідно пройти курс в 10 сеансів.

При фізіотерапії, втім, як і при будь-якому іншому методі лікування, важливо слухати рекомендації фахівців. Пропускати сеанси не можна, оскільки в цьому випадку лікування не буде на користь. Під час проведення процедури не можна розмовляти, рекомендується максимально розслабитися. Якщо з'являться неприємні відчуття, то слід відразу повідомити про це лікаря. Перед процедурою не рекомендується сильно наїдатися.

автор: Bavaria Med Service
источник: www.bavarmed.com | комментариев: 0 | просмотров: 144 | 05/03/2016
Читайте также:
Как контролировать уровень сахара в крови?
Статья о здоровом способе жизни, медицинской технике, магазине "Диабет ...
Кто должен досматривать пожилого родственника?
Хотят ли наши родители того, чтобы мы бросили все свои дела, всю свою ...
Почему люди делают пластические операции
Пластическая операция - серьезный шаг. Вы уверены, что она вам нужна? ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Фізіотерапія як метод лікування»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/fizioterapiya-yak-metod-likuvannya/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/fizioterapiya-yak-metod-likuvannya/">Фізіотерапія як метод лікування</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/fizioterapiya-yak-metod-likuvannya/]Фізіотерапія як метод лікування[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ