СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Альтернативна медицина – гомеопатія

комментариев: 0 / добавить комментарий

Згідно з даними ВООЗ, гомеопатія – один з найпоширеніших методів нетрадиційної медицини.

Для кого призначається

Для людей, які страждають, зокрема, алергією, інфекційними захворюваннями носа і горла. Гомеопатичні ліки запобігають заколисуванню в транспорті, ліквідують проблеми з травленням, допомагають при безсонні, полегшують головні і менструальні болі, а також менструальні прояви, що супроводжують настання менопаузи. Їх можуть приймати вагітні жінки і матері-годувальниці. Гомеопатичні засоби безпечні і для новонароджених. Вони також не протипоказані людям, які приймають хімічні препарати, наприклад ліки від гіпертонії та діабету.

На чому ґрунтується лікування

Гомеопатія базується на принципі: "Подібне лікується подібним". Це означає, що, наприклад, при болях у шлунку лікар рекомендує препарат, який містить таку субстанцію, яка у великих дозах викликала би біль у шлунку. Однак використовується настільки мікроскопічна кількість даного засобу, що він лише стимулює захисні властивості організму, який природним способом перемагає хворобу. Для виготовлення гомеопатичних ліків використовують рослинну сировину, мінерали і отруту тварин. Вони сильно розбавляються і тому стають нетоксичними.

На упаковці поряд з назвою сировини наведене число, що позначає ступінь розведення вихідної субстанції. Наприклад, D1 означає, що в ліках міститься одна частина вихідної субстанції і дев'ять частин суміші алкоголю і води.

Гомеопатичні препарати не мають побічних ефектів і не входять у взаємодію з іншими ліками. Лікар може призначити простий препарат, що містить один компонент від конкретної хвороби, або комплексний, що впливає на різні нездужання – наприклад, від сльозавих очей і сухості шкіри, які спостерігаються при алергії. Деякі з таких ліків треба приймати раз на два тижні, інші – щогодини.

За півгодини до прийому ліків необхідно уникати вживання продуктів з сильним запахом, наприклад, м'яти, часнику, жувальної гумки. Вміщені в них масла послаблюють дію гомеопатичних ліків.

Скільки це коштує

Вартість первинної консультації лікаря-гомеопата досить висока, але в неї зазвичай вже входить ціна препаратів, що підбираються індивідуально під час прийому. Прості ж препарати, призначені для лікування конкретних поширених нездужань, можна придбати в аптеці без рецепта.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 62 | 25/01/2016
Читайте также:
Коли корисні нетрадиційні методи лікування?
У статті йдеться про те, в яких випадках корисні нетрадиційні методи л ...
Как стать моложе
Человеческий организм на протяжении всей жизни подвержен негативному в ...
В помощь Казанове
Загадочное обстоятельство: на Востоке нет фригидных женщин, а мужское ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Альтернативна медицина – гомеопатія»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/alternativna-meditsina-gomeopatiya/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/alternativna-meditsina-gomeopatiya/">Альтернативна медицина – гомеопатія</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/alternativna-meditsina-gomeopatiya/]Альтернативна медицина – гомеопатія[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ