СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Злоякісні новоутворення ЛОР-органів і види хіміотерапії для їх лікування

комментариев: 0 / добавить комментарий

Хіміотерапія злоякісних процесів – це використання медикаментозних засобів синтетичного або природного походження, які обумовлюють гальмування проліферації або безповоротно ушкоджують хворі на рак клітини. За антимітотичну дію ці протипухлинні препарати (ППП) отримали також назву цитостатиків. Третє найменування, яке найбільш повно висвітлює всі аспекти терапевтичної дії із злоякісними новоутвореннями і охоплює речовини синтетичного і природного походження (антибіотики, гормони, інші протипухлинні засоби), - це лікування раку ліками.

Залежно від шляхів введення ППП розрізняють локальну, системну і регіонарну хіміотерапію. До системної хіміотерапії відносяться надходження препаратів через рот, внутрішньом'язово, внутрішньовенно, рідше – підшкірно або ректально. Системна хіміотерапія розрахована на всеохоплюючу, тобто резорбтивну, протипухлинну дію, але при такому методі практично неможливо уникнути побічного впливу медикаментів на нормальні тканини організму. Регіонарна хіміотерапія здійснюється шляхом підведення підвищеної концентрації цитостатика в пухлинний осередок через лімфатичні і артеріальні судини, які безпосередньо поставляють його до органу, в якому розташовано новоутворення. Локальна хіміотерапія передбачає нанесення ліків у вигляді мазі або розчину безпосередньо на поверхню пухлини або введення їх в порожнину злоякісного вогнища.

Серед методів хіміотерапії виділяють монохіміотерапію, якщо застосовується один цитостатик; комбіновану або поліхіміотерапію, якщо застосовується кілька цитостатиків або цитостатики в комбінації з гормонами; а також ад'ювантну і неад'ювантну хіміотерапію. До ад'ювантної хіміотерапії відноситься застосування цитостатика після радикального втручання (хірургічного) з метою усунення мікрометастазів злоякісного процесу, що залишився навколо операційного поля. Неад'ювантна хіміотерапія – це спосіб лікування, коли на першому етапі перед проведенням радикальних операцій застосовуються цитостатики, ефективність яких впливає на доцільність завершального етапу – ад'ювантної хіміотерапії.

Зараз хіміотерапія широко застосовується в лікуванні онкоотоларінгологічних хворих, як компонент комплексного лікування, і неоперабельних хворих, щоб досягти зменшення або зникнення первинної пухлини і метастазів, а також зменшення страждання хворих. З численної групи ППП найбільш активними цитостатиками для лікування раку голови і шиї (горла, носа, носоглотки, ротоглотки, гортані т.і.), в тому числі і ЛОР-органів, вважають «чудову сімку»: блеоміцин, цисплатину метотрексат, адріаміцин, вінбластин, циклофосфан, фторурацил, а також давно відомий в онкоотоларінгологічній практиці проспідин.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 91 | 26/03/2016
Читайте также:
Здорова нация в борьбе с гепатитом
Здорова нация - благотворительный фонд который создан для помощи больн ...
Доставка лекарств из Германии — просто, надежно, быстро
Где и как быстро и выгодно заказать лекарства из Германии? Возможна эк ...
Обезболивающие средства без рецепта
С первого июля в России запрещено продавать лекарственные средства, со ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Злоякісні новоутворення ЛОР-органів і види хіміотерапії для їх лікування»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/zloyakisni-novoutvorennya-lor-organiv-i-vydy-himioterapiji-dlya-jih-likuvannya/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/zloyakisni-novoutvorennya-lor-organiv-i-vydy-himioterapiji-dlya-jih-likuvannya/">Злоякісні новоутворення ЛОР-органів і види хіміотерапії для їх лікування</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/zloyakisni-novoutvorennya-lor-organiv-i-vydy-himioterapiji-dlya-jih-likuvannya/]Злоякісні новоутворення ЛОР-органів і види хіміотерапії для їх лікування[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ