СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Зброя кожному?

комментариев: 0 / добавить комментарий

У всіх країнах, так або інакше, підіймалося питання про носіння вогнепальної зброї. Ініціюють обговорення питання в парламенті або виносять його на референдум численні організації, в яких зібрані любителі зброї. Аргументи цих людей в більшості випадках упираються в правовий розділ про самооборону. Противники, у свою чергу, повністю виключають надання цивільному населенню права на володіння бойовою зброєю. Мотивування достатньо вагоме: спокуса людей використовувати смертоносний предмет не за призначенням неминуча.

Прихильників вогнепальної зброї, що живуть в найрізноманітніших частинах світу, предостатньо, тому в актуальних для суспільства питаннях завжди доводиться зважати на їх думку. Найчисленніше лобі зброярів живе в США. Це недивно, тому що в США існують найбільш м'які умови, що дозволяють чи не кожному доброчесному громадянинові мати в домі зброю. Проте, зовсім не всі американці купляють пістолети і автомати як засіб самооборони. Щороку Штати стрясають трагічні вісті. У кримінальних зведеннях зазвичай фігурують палкі любителі комп'ютерних стрілялок, що вирішили на реальності попрактикувати в умінні володіти зброєю. Кожен раз неосудні фанатики відкривали безладний вогонь в суспільних місцях, де традиційно спостерігається велике скупчення народу. Результатом всіх цих безпричинних нападів стали величезні жертви серед мирного населення.

У 1994 році попередник Буша, президент від демократичної партії Біл Клінтон вольовим рішенням запровадив заборону на носіння штурмової зброї. На такий різкий крок президента штовхнуло обурення, що наростало в суспільстві. На носіння найбільш поширеної середї американців зброї - автомат Калашникова і кулемет марки Uzi - була встановлена тимчасова заборона терміном на десять років. У вересні минулого року обмеження закінчилося, а зберегти закон в силі в плани республіканської адміністрації не входило. З цього виходило, що терпимо настроєні до зброярів республіканські власті напередодні виборів зробили вірний політичний крок, задовольнивши широке коло виборців.

Усунення закону, котрий обмежував свободи великої групи осіб, саме в США у певній мірі виправдано. Саме в Америці, як ніде в світі не шанують демократичні цінності. Наша країна за плечима має не такий багатий досвід демократії, тому в Україні з історичних причин відсутній ліберальний погляд на носіння і купівлю вогнепальної зброї. Крім того, спроби розпочати діалог в Верховній Раді з цієї проблеми кожен раз закінчуються одноголосним визнанням українського менталітету неприйнятним для такої відповідальної справи, як правильне поводження із зброєю.

автор: 1509ert
комментариев: 0 | просмотров: 49 | 20/11/2009
Читайте также:
Царство мёртвых
Царство мертвых - статья известного бизнесмена и мецената Рубена Григо ...
Скажи мені, хто твій ворог - і я скажу, хто ти... (продовження)
Ми раніше вже починали досліджувати проблему "ворогів всередині держав ...
Скажи мені, хто твій ворог, і я скажу, хто ти...
Суспільство останнім часом поділилося на "своїх" та "чужих", немає жод ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Зброя кожному?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/zbroya-kozhnomu/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/zbroya-kozhnomu/">Зброя кожному?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/zbroya-kozhnomu/]Зброя кожному?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ