СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Заводимо цікаві знайомства в соціальних мережах

комментариев: 0 / добавить комментарий

Як ви думаєте, без яких речей не зможе прожити людина? Звичайно, без води, їжі, відпочинку і так далі, але не потрібно випускати з уваги такий принциповий момент, як спілкування. З народження і до самої смерті людина знаходиться в суспільстві, де постійно обмінюється інформацією, контактує з іншими людьми і так далі. Але поговорити в цій зарисовці я бажав би не взагалі про спілкування, а безпосередньо про нові знайомства. Думаю, що будь-хто любить заводити нові і корисні контакти, а тим більше з протилежною статтю. Часто це нагадує гру, де існують деякі правила і мета. Але існує і величезна кількість сором’язливих людей, які важко ідуть на контакт. Таким допоможуть передові розробки і глобальна мережа, а точніше сайт для знайомств.

На сьогодні, в мережі велика кількість всіляких сайтів, які присвячені цій темі: регіональні ресурси знайомств, міжнародні знайомства і так далі. Плюсів у такої ідеї велика кількість: ви не витрачаєте почому дарма свій час, спілкування на першому етапі йде не наживо. Часто, досить легко на початку спілкування визначити, що за людина з тобою спілкується і припинити це при необхідності. Існують і мінуси: не рідко фотографії редагуються і підміняються, тобто при спілкуванні в мережі ви бачите певне фото, а при подальшої зустрічі виходить, що людина просто добре оформила фотокартку або взагалі виставила чужу – від цього сайт безкоштовних знайомств застрахувати не може. Приємним моментом Інтернет - знайомств також може бути відчуття гри, хвилювання і можливої несподіванки. Нерідко, в подібному випадку ви отримуєте подвійне знайомство: перше через зв'язок в мережі, а потім тоді, коли ви домовилися на реальну зустріч.

Часто секрети успішного спілкування в житті співпадають з ідеєю успішного знайомства в Інтернет-просторі – основний момент, це відокремитися від численної маси – ось тільки уявіть, яка кількість таких як ти на добу пише симпатичній дівчині, особливо в мегаполісі. І кожне повідомлення схоже на попереднє: "Привіт, як справи", "Привіт, чим зайнята". Придумайте щось оригінальне і красиве. Як і в звичайному житті, всі ми дуже любимо компліменти і подарунки – не забувайте про це. Часто на зав'язку спілкування підштовхує нетипове або провокаційне питання. Ще один необхідний момент – це пошана і правила пристойності, не думайте що під псевдонімом в мережі можна грубити і виявляти неповагу до кожного зустрічного-пересічного. Під кінець необхідно ще відзначити, що сайт секс знайомств в наші дні – це дуже популярна і цікава річ!

автор: Одинак
комментариев: 0 | просмотров: 88 | 16/11/2009
Читайте также:
Царство мёртвых
Царство мертвых - статья известного бизнесмена и мецената Рубена Григо ...
Скажи мені, хто твій ворог - і я скажу, хто ти... (продовження)
Ми раніше вже починали досліджувати проблему "ворогів всередині держав ...
Скажи мені, хто твій ворог, і я скажу, хто ти...
Суспільство останнім часом поділилося на "своїх" та "чужих", немає жод ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Заводимо цікаві знайомства в соціальних мережах»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/zavodimo-tsikavi-znaiomstva-v-sotsialnih-merezhah/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/zavodimo-tsikavi-znaiomstva-v-sotsialnih-merezhah/">Заводимо цікаві знайомства в соціальних мережах</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/zavodimo-tsikavi-znaiomstva-v-sotsialnih-merezhah/]Заводимо цікаві знайомства в соціальних мережах[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ