СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Захист очей від шкідливих чинників

комментариев: 0 / добавить комментарий

Не допускайте до того, щоб вашим очам знадобилося лікування і рецепти від офтальмолога. Існує декілька видів т.з. профілактичних окулярів, які виконують функцію збереження вашого зору і недопущення його втрати в результаті різного роду обставин, таких як погода або робочі умови.

Комп'ютерні, реабілітаційні, водійські окуляри повністю затримують шкідливі для здоров'я очей ультрафіолетові промені. Всі ці окуляри підвищують чіткість і покращують контрастність зображення. Вони сприяють активному відновленню функціонального стану кліток тканин вашого ока. Ці окуляри попереджають розвиток катаракти, глаукоми, дистрофії сітківки, короткозорості і далекозорості. Всі ці окуляри розробив відомий хірург-офтальмолог, академік Федоров. Ці плоди його праці приносять і приноситимуть людям користь і далі. І ми вам радимо не нехтувати збереженням свого зору, щоб в подальшому не удаватися до його лікування.

Комп'ютерні окуляри рекомендуються людям будь-якого віку при тривалій роботі за комп'ютером. Окуляри призначені для захисту очей від шкідливих випромінювань монітора в ультрафіолетовій і фіолетово-синій частині спектру. Індивідуальні властивості комп'ютерних окулярів полягають в підвищенні працездатності, поліпшенні розрізнення кольорів, знятті застійних явищ в судинах ока, зниженні сльозоточивості і різі в запалених очах. Причому, краще всього, не варто чекати, поки ви відчуєте, що ці окуляри вам вже стали потрібні і ви це відчуваєте своїми очима. Краще відразу мати цей немодний, але корисний аксесуар, щоб зберегти свій зір спочатку, а не чекати поки про необхідність покупки таких або вже лікувальних окулярів вам скаже на прийомі лікар-офтальмолог.

Реабілітаційні окуляри призначені для захисту органу зору від променів сонця і яскравих промислових і побутових світильників. Діапазон світлового спектру, що пропускається лінзами цих окулярів, відповідає тим його фрагментам, які сприяють відновленню обмінних процесів ока. Виготовляються реабілітаційні окуляри з різним ступенем затемнення. Темні окуляри – мають пропускання світла близько 25%, світлі - пропускання світла близько 50%, маска - з поступовим затьмаренням від 0% до 75%. Індивідуальні властивості реабілітаційних окулярів полягають в повному виключенні небезпеки для очей у вигляді ультрафіолетового випромінювання, зниженні інтенсивності фрагментів видимого спектру, шкідливих для сітківки ока.

Окуляри для водіїв створені спеціально для керування транспортним засобом в умовах поганої видимості (сутінки, сніг, дощ, туман). Тривалість носіння таких окулярів контролюється водієм і залежить від стану комфортності і зручності сприйняття дійсності. Індивідуальні властивості водійських окулярів полягають в поліпшенні видимості у сутінках, при тумані, дощі, снігу. Ці окуляри дозволяють зменшити засліплення від світла зустрічних фар, знижують стомлюваність і сонливість. Ці окуляри також будуть непогані у використанні в зимовий період, коли на вулиці достатньо іскристого білого снігу і встановилася яскрава сонячна погода. Саме таке погодне поєднання дуже сильно ускладнює керування автомобілем і заважає очам водія – сніг яскраво блищить на сонці, і на вулиці як би стає світлішим у декілька разів. У такій обстановці автомобілістові хочеться все більше і більше мружитися і прикривати очі, щоб дати їм відпочинок. Але кожне зайве закриття вік додатково вганятиме водія в сон і накопичуватиме втому. От чому такі окуляри повинні стати постійним аксесуаром вашого автомобіля.

комментариев: 0 | просмотров: 130 | 03/01/2010
Читайте также:
Серьги, говорящие о вас: какие сережки подходят именно вам
В этой статье мы расскажем о том, как выбрать сережки, которые максима ...
Как бросить курить
Курить вредно, но как бросить курить? Большинство курильщиков задавали ...
Бросаем курить: несколько простых советов
Мучает вопрос "как бросить курить?" Вот в статье бесплатные рецепты. Н ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Захист очей від шкідливих чинників»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/zahist-ochei-vid-shkidlivih-chinnikiv/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/zahist-ochei-vid-shkidlivih-chinnikiv/">Захист очей від шкідливих чинників</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/zahist-ochei-vid-shkidlivih-chinnikiv/]Захист очей від шкідливих чинників[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ