СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

За два роки компанія Tesla планує випустити перший безпілотний електромобіль

комментариев: 0 / добавить комментарий

Засновник американської компанії Tesla Ілон Маск заявив про плани випуску першого безпілотного автомобіля вже за пару років. Tesla Motors займається виробництвом електромобілів з моменту свого заснування в 2003 році. У штаті компанії працює приблизно дві тисячі співробітників. Як повідомляє Detroit Press, базовою моделлю автономного електрокара може стати вже існуючий автомобіль в лінійці фірми. Виробник планує запустити в роботу відділ Tesla Mobility, створений спеціально для нового проекту.

Програмне забезпечення для безпілотних машин у компанії вже є. Нещодавно вийшло його оновлення для електромобілів Tesla Model S і Tesla Model X. Для активації безпілотного режиму водієві достатньо двічі натиснути на важіль за кермом, після чого автомобіль буде здатний самостійно виконувати перешикування та паралельне паркування. У Tesla Motors відзначають, що цей режим не здатний керувати автомобілем без водія. Функцію контролю руху машини повністю здійснює людина. Оновлення Version 7 доступне для скачування в інтернеті.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 82 | 27/12/2015
Читайте также:
Через два года компания Tesla планирует выпустить первый беспилотный электромобиль
Статья рассказывает о планах компании Tesla Motors по созданию беспило ...
Покупка подержанного автомобиля
Вы можете купить новый автомобиль, или подержанный автомобиль у частно ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «За два роки компанія Tesla планує випустити перший безпілотний електромобіль»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/za-dva-roky-kompaniya-tesla-planuje-vipustyty-pershij-bezpilotnij-elektromobil/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/za-dva-roky-kompaniya-tesla-planuje-vipustyty-pershij-bezpilotnij-elektromobil/">За два роки компанія Tesla планує випустити перший безпілотний електромобіль</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/za-dva-roky-kompaniya-tesla-planuje-vipustyty-pershij-bezpilotnij-elektromobil/]За два роки компанія Tesla планує випустити перший безпілотний електромобіль[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ