СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Яке ж хутро вибрати?

комментариев: 0 / добавить комментарий

В умовах нашого вологого та прохолодного клімату найкращим зимовим одягом, безумовно, є одяг з натурального хутра, - ці вироби є поза конкуренцією як з погляду практичності, так і елегантності, респектабельності і розкоші.

В ідеалі, кожна жінка повинна мати два хутрових пальто: коротке – на холодну осінь і довге – на морозну зиму.

Найбільш універсальним, звичайно, є півпальто або пальто «три чверті». Для молоді зручними є короткі куртки-спортивні, класичні, з поясом або без, можливі варіанти з капюшонами. Вони також є не замінимими для жінок, які багато часу проводять в автомобілі. Пояс це елемент, який дозволяє отримати два вироби в одному. Пояс повинен бути також з хутра, так як шкіряні пояси пошкоджують ніжне хутро самого виробу.

Самий практичний стиль – це класика. Класика - це постійна величина - так як і в мистецтві, ніколи не виходить з моди. Шапочки, сумочки, інші аксесуари-дозволяють кожного сезону змінювати свій образ.

Також для надання своєму образу ще більшої жіночності, елегантності і вишуканості рекомендуємо використовувати пелерини, палантини, горжетки і шарфи.

Пелерина – це хутрова накидка без рукавів з коміром або без нього, яка одягається поверх сукні і накриває спину та груди. Пелерини виготовляються з цінних видів хутра – соболя, шиншили, норки, песця, чорнобурки, та інших.

Напівпелерини – дещо коротші і вужчі від пелерин, вони нагадують шалевий комір і можуть замінювати його в зимовому одязі. Їх виготовляють переважно із довговорсих видів хутра – песця, чорнобурки, єнота.

Палантини – хутрові шарфи довжиною біля двох метрів, шириною до 70 см, на шовковій підкладці - виготовляють із низьковорсого хутра – норки, соболя, шиншили.

Горжетки – цілі, з лапками, хвостом шкірки норки, соболя, песця, чорнобурки, різних цінних видів лисиць. Можуть бути виготовлені як на підкладці, так і трубкою, нерозрізаними.

Шарфи – довгі (до 3 метрів) полоси хутра. Можуть бути як на підкладці, так і двох стороні з хутром.

Якщо розглянути способи виготовлення, то хутрові вироби можуть шитись із цілих шкірок або в розпуск. При розпуску шкірка розрізається по хребту або животу на дві частини і «ялинкою» під певним кутом на полоски шириною від 2 до 8 міліметрів (в залежності від виду хутра), полоски зміщуються та зшиваються.

При пошитті в розпуск, розширюються можливості моделювання, хутровий виріб не має видимих стиків між шкірками і виглядає суцільним.

автор: ХутроСвіт
источник: www.hutrosvit.com/ua | комментариев: 0 | просмотров: 93 | 17/10/2009
Читайте также:
Как подобрать тактические перчатки
В данной статье немного приоткрываем завесу и расскажем о разновидност ...
Как правильно выбирать кожаную обувь?
Кожаная обувь занимает одно из лидирующих позиций в популярности. Акти ...
Несколько факторов в пользу одежды секонд хенд
В данной статье хочу рассказать о некоторых факторах и развеять мифы в ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Яке ж хутро вибрати?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/yake-zh-hutro-vibrati/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/yake-zh-hutro-vibrati/">Яке ж хутро вибрати?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/yake-zh-hutro-vibrati/]Яке ж хутро вибрати?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ