СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Ворожіння по руках або хіромантія - дізнайся про свою долю по долонях!

комментариев: 2 / добавить комментарий

Palmistry (походить від англ. Palm – долоня) – область знання про сукупність показників і характеристик долоні (від нігтів до узорів на самій долоні), що відображають ті або інші особливості розвитку людини.

Відразу виникає питання - чим відрізняється palmistry від широко відомої "хіромантії"? Відповідь проста - в підході. У випадку з palmistry - це чіткий, фактичний і науково обґрунтований підхід до трактування розвитку і стану людини, тому відразу розглянемо приклад:

- Причиною змін може стати стан здоров'я: наприклад, при поганому кровообігу долоня бліда та така, що іноді віддає блакитним відтінком. На противагу цьому у яскравих, енергійних людей долоні практично завжди яскраво червоного кольору, що відображає швидкий кровообіг.

У першому випадку ми стикаємося з тим, що кров в недостатній кількості підливає до необхідних ділянок тіла і вони втрачають забарвлення і колір, в другому випадку ми стикаємося з надлишком в кровопостачанні.

Найпростіший приклад, який відображає дані виводи, можете перевірити і ви: достатньо стоячи підняти одну долоню вгору, а другу опустити вниз, після чого тримати руки в такому положенні біля однієї хвилини, потім візуально порівняти їх за кольором - долоня, яка була нагорі, - опиниться блідого кольору, а долоня, яка була опущена, опиниться темно червоного кольору.

Таких прикладів можна привести сотні, головне зрозуміти суть, щоб розібратися, як це працює, а не будувати виводи на просторових роздумах. На зміну середньовічній містиці і циганським пророцтвам приходять сучасні уявлення з психології, фізіології і біології людини, тому хіромантія по руці переживає друге народження.

Інше резонне питання - на що направлений даний напрямок і які цілі він переслідує? Основна мета - допомогти людині справитися зі своїми проблемами, вирішити виникаючі конфлікти, стати більш гармонійною і об'єктивно розібратися що по суті відбувається з нею.

Тому дуже важливо визначити - що з себе уявляє ворожіння по руці? Приведу простий приклад: якщо людина запальна і емоційна, то за кермом свого автомобіля вона буде дуже неоднозначно реагувати на безкомпромісну поведінку інших учасників дорожнього руху, тому дуже велика вірогідність того, що коли емоції перевалюють через край, вона потрапить в аварію, причому далеко не завжди із власної вини.

Так само і будь-які інші риси вдачі дуже сильно впливають на життя людини, визначаючи тим самим її розвиток. А зараз уявіть: таких риси вдачі декілька сотень, а може бути і тисяч, у кожної людини вони розвинені по-своєму. Виходить величезний масив характеристик, які в сукупності і можуть визначати розвиток людини, причому не на день або на два, а на досить тривалий термін.

Знаючи свої негативні риси і управляючи ними, можна міняти розвиток свого життєвого сценарію. В даному випадку, причиною того, що відбувається навколо людини, є сама людина, а саме її риси вдачі. Долоня, як ні що інше відображає індивідуальність людини, її особливості.

Руками ми здійснюємо більшість дій: жестикулюємо ними в розмові, вказуємо на предмет, що нас цікавить, захищаємося або просто щось тримаємо в руках. Загальновідомий той факт, що найбільша кількість нервових закінчень знаходяться під нігтями, але і сама долоня є однією з найбільш збагачених нервовими закінченнями ділянок людського тіла.

З погляду хіромантії, підхід до вивчення людини ґрунтується на знанні того або іншого знаку, показника або ознаки. Помилковість цього методу в тому, що один і той же знак може абсолютно по-різному трактуватися у двох людей. В результаті виходять помилки, суперечності і неточності.

Цікаво відмітити, що часто хіромантію, palmistry - називають загальним словом - ворожіння по руці. Річ у тому, що тут знову ж таки спрацьовує стереотип. Коли суть полягає в тому, щоб вгадати той або інший знак, показник або подію з життя людини.

Цікаво, що долоні активно міняються протягом життя людини (як форма, колір, так і лінії, знаки і візерунки), відбиваючи тим самим зміну людської суті. У цьому плані дуже важливо подивитися, до чого схильна людина, а долоні якраз дозволяють зробити такі виводи, причому з раннього дитинства. Долоня є проекцією інформаційної структури мозку на людське тіло (причому проектується не тільки рівень свідомості, але і підсвідомість, надсвідомість).

Більш того, на долоню проектуються практично всі органи і хвороби людини, кожна маленька ділянка долоні відповідає за свій орган або хворобу.

Величезний пласт людської підсвідомості сприймає і зберігає будь-які події, що відбуваються навколо людини, від усвідомлених і свідомих дій, до природжених інстинктів і схильностей.

Дуже складно виділити і охарактеризувати такі показники. Як правило, вони виявляються тільки в прикордонних ситуаціях (загрозі смерті, важливих подіях життя, незвичайних подіях).

Спроектовані на долонь, ці показники легко можуть бути розпізнані і повинна бути почата робота по їх вдосконаленню або знищенню, залежно від того, на що направлений розвиток людини.

Опубліковано в каталог статей

автор: Фахова ворожка
комментариев: 2 | просмотров: 2369 | 31/12/2009
Читайте также:
Про що можуть розповісти родимки на тілі
В статті розповідається про родимки - так звані знаки долі. А також пр ...
Эзотерическая сторона Петропавловской крепости
Санкт-Петербург производит впечатление и вправду очень мистического го ...
Магия денег
Деньги - хоть и не самое главное в нашей жизни, но и без них жизнь мал ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
1
сірий | 18/01/2011
Хочеться дізнатися побільше про хіромантію, цікава наука.
2
ОЛЯ | 28/02/2011
ЯК ДІЗНАТИСЯ СВОЮ ДОЛЮ ПО РУЦІ
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Ворожіння по руках або хіромантія - дізнайся про свою долю по долонях!»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/vorozhinnya-po-rukah-abo-hiromantiya-diznaisya-pro-svoyu-dolyu-po-dolonyah/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/vorozhinnya-po-rukah-abo-hiromantiya-diznaisya-pro-svoyu-dolyu-po-dolonyah/">Ворожіння по руках або хіромантія - дізнайся про свою долю по долонях!</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/vorozhinnya-po-rukah-abo-hiromantiya-diznaisya-pro-svoyu-dolyu-po-dolonyah/]Ворожіння по руках або хіромантія - дізнайся про свою долю по долонях![/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ