СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Вологостійка фанера складається з особливих листів деревної шпони. Де її застосувати?

комментариев: 0 / добавить комментарий

Вологостійка фанера складається з особливих листів деревного шпону, які з'єднуються один до одного завдяки пресу. За своєю товщиною фанера розрізняється кількістю листів шпону. При цьому їх число повинне бути непарне: від трьох до двадцяти трьох листів. Листи шпону, з яких виробляється вологостійка фанера, склеюються між собою за допомогою термореактивного синтетичного розчину.

Подібна фанера може бути виготовлена з різних порід дерева. Початковим матеріалом виробництва фанери вважається деревна порода, з якої зроблені її зовнішні листи. Вологостійка фанера має широкий спектр застосування завдяки великій кількості унікальних якостей, відмінного зовнішнього вигляду, невисокої вартості і малій вазі. Також, фанера – це екологічно чистий матеріал, що відрізняється зносостійкістю і украй високою стійкістю до корозії. Досить часто застосовується при виготовленні різної пакувальної продукції. Крім того, вологостійка фанера має приємний зовнішній вигляд і захищає будову від вологи.

У більшості підприємств ламінована фанера виготовляється в повній відповідності до усіх вимог, продукт має документацію. Фанера ФСФ застосовується у виробництві меблів і її декоративних елементів. Вона є найбільш поширеним матеріалом для класичної обробки внутрішніх і зовнішніх поверхонь найрізноманітніших споруд. Ламінована фанера має найбільший попит, оскільки вона широко застосовується при будівництві і облаштуванні будинків і споруд. Ламінована фанера дуже часто застосовується в суднобудуванні і транспортному машинобудуванні. Даний тип фанери може бути використаний і для зовнішніх будівельних робіт. Водостійка фанера дає можливість серйозно заощадити сили і час на будь-яких об'єктах.

Березова фанера необхідна в монолітному житловому будівництві як багаторазова опалубка. Фанера з берези може використовуватися як опалубка до 100 разів. Подібна фанера відома красою фактури і малюнка деревини, завдяки чому вона знайшла широке застосування в різних декоративних роботах, дизайні інтер'єру і як конструкційний матеріал. Саме березова фанера досить часто використовується при виготовленні меблів і здійснення будівельних зовнішніх і оздоблювальних робіт. Вологостійка фанера з берези відома не тільки відмінною текстурою, але і якістю шліфування, простотою в обробці.
Джерело: "Читати статті"

комментариев: 0 | просмотров: 161 | 28/11/2009
Читайте также:
Нужны ли перекупщики в лесном бизнесе?
В лесном бизнесе сложилась неадекватная ситуация, в которой и производ ...
ДСП – лучший материал для производства корпусной мебели среднего класса
Древесно-стружечная плита ДСП – композиционный материал, который получ ...
Листовые материалы и дерево (ДСП, ДВП, фанера и гипсокартон)
В этой статье рассмотрены основные виды листовых материалов, их разнов ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Вологостійка фанера складається з особливих листів деревної шпони. Де її застосувати?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/vologostiika-fanera-skladajetsya-z-osoblivih-listiv-derevnoji-shponi-de-jiji-zastosuvati/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/vologostiika-fanera-skladajetsya-z-osoblivih-listiv-derevnoji-shponi-de-jiji-zastosuvati/">Вологостійка фанера складається з особливих листів деревної шпони. Де її застосувати?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/vologostiika-fanera-skladajetsya-z-osoblivih-listiv-derevnoji-shponi-de-jiji-zastosuvati/]Вологостійка фанера складається з особливих листів деревної шпони. Де її застосувати?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ