СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Вісім способів поліпшити інтернет-бізнес

комментариев: 0 / добавить комментарий

У вас є інтернет-бізнес? Якщо немає, то його варто завести. Якщо так, то ви повинні були відмітити, що завжди є що поліпшити.

За останні роки, я заснував декілька інтернет-компаній і проконсультував близько сотні. В більшості випадків, є як мінімум вісім речей які можна поліпшити, незалежно від розміру компанії.

Сподіваюся що ви це вже зробили, а якщо ні, то:

Досконалість недосяжна

Ніщо не досконале. Ви можете думати, що ваш сайт повинен бути досконалим, але це помилка. Просто подивіться на найгірші сайти інтернету - багато хто з них робить купу грошей. Для того, щоб слідувати шляхом створення ідеального сайту, просто наповніть його контентом і поступово покращуйте. Я не кажу, що ваш сайт повинен бути потворним і не функціональним, просто зрозумійте:

Ваші відвідувачі менш вимогливі, ніж ви.

Зберігайте його максимально простим

Особливості, особливості, особливості! Хто не хоче що б сайт використовував новітні технології? За наявністю новітніх, або крутих технологій, ваш сайт виглядатиме здорово, але це може убити зручність.

Багато популярних сайтів дуже прості. Просто подивиться на Craigslist. Він лаконічний для користувачів, але поки популярний.

Хороший спосіб не обтяжувати сайт - сфокусуватися на одній основній темі. Якщо щось стикається з цією темою, додайте це. Якщо ні, не витрачайте свій час.

Просіть користувачів залишати відгуки

Чи важливо що ви хочете? Ні! Важливе те, чого хоче покупець. Перш ніж внести до сайту великі зміни, розгляньте побажання відвідувачів.

Дізнайтеся що вони бажають або не бажають і чому. А коли з'ясуєте, копайте глибше, тому що часто люди просять функціонал, який ніколи не використовують.

Іншими словами, запитати у відвідувачів, це хороший крок. Вам потрібно дізнатися про них більше, щоб їх відгуки приносили користь.

Допоможіть користувачам довіритися вам

Знали ви чи ні, але люди бояться світити номери кредитних карт в інтернеті. Якщо хочете перетворити відвідувачів на покупців, потрібно зробити пару речей:

Додайте відгуки — не створюйте спеціально, додайте декілька від реальних покупців. Якщо відгуків немає, віддайте ваші продукти або послуги безкоштовно декільком людям, а в обмін попросіть дати відгук. Коли набереться декілька, вбудуйте їх в свій сайт, наприклад на сторінці оплати.

Значкам довіряють — неважливо яким, медаль «Кращому сайту продажів», або знак гарантії повернення грошей, вони допоможуть побудувати довірче відношення.

Контакти — додайте свій і-мейл, телефон і можливість спілкування в реальному часі. Це покаже відвідувачам, що за сайтом стоїть «реальна» людина.

Відео кліпи — не важливо наскільки ви красиві і чи приємний ваш голос, люди захочуть вас почути і побачити. Відео на сайті допоможе побудувати довірчі відносини.

Преса — якщо про ваш сайт розкажуть на популярному блозі або в ЗМІ, дайте знати про це відвідувачам.

Оптимізація конверсії

Невеликі зміни на зразок кольору кнопок, можуть істотно вплинути на показник конверсії.

Декілька речей, про які ви, можливо, не думали:

 • Використовуйте різні шрифти. Деякі читати простіше, ніж інші.
 • Видаліть несхожі елементи з дизайну.
 • Спробуйте букграунди різних кольорів.
 • Пробуйте змінювати вигляд кнопок що закликають до дій.
 • Якщо у вас є довгі сторінки, спробуйте налаштувати смугу прокрутки. Це може вплинути на кількість відвідувачів що дійсно читають ваш сайт.
 • Якщо ви новачок в збільшенні конверсії сайту, використовуйте Google Website Optimizer і Crazy Egg.

На додаток, перевіряйте популярні сайти, які вклали мільйони доларів в оптимізацію конверсії, наприклад Amazon. Немає нічого поганого в копіюванні їх методів.

Оптимізуйте сайт для пошукових систем

Простий шлях збільшити трафік, це пошукова оптимізація. Знайти підручник неважко.

Але керівництво з SEO-оптимізації може займати не одну сторінку і якщо виділити першочергове, то...:

 • Переконайтеся, що структура ваших URL чиста. Небажані символи (* & % $ =). У ідеалі, URL повинен складатися з чисел і символів. Тире теж прийнятно, але постарайтеся не використовувати підкреслення.
 • Заголовок сторінки і meta description повинні бути унікальні на кожній сторінці. У них повинно пояснюватися про що сторінка. Не варто вставляти туди кейворди.
 • Створіть XML-карту сайту, що описує всі сторінки і «згодуйте» її основним пошуковим системам. Це допоможе індексувати сторінки швидше.
 • Пошук по малюнках Google, може привести немало відвідувачів, якщо ви робите опис до кожного зображення на сайті. Використовуйте параметр alt щоб описати кожне зображення. Це допоможе пошукачам краще категоризувати ваші зображення.
 • Як ви визначаєте сторінку при читанні книги? Заголовок... Вірно? Ви повинні використовувати заголовки, так само як це робиться в книгах. Використовуйте теги h1, h2, h3 і h4.
 • Одній з основних речей в SEO є посилання. Чим більше сайтів посилаються на вас, тим більше трафіку ви отримаєте. Отже створення хорошого сайту, це перший крок до отримання зворотних посилань, але цього недостатньо.
 • Будьте винахідливі, використовуйте соціальні мережі на зразок Digg, або створюйте вірусні ігри, вікторини.

Є сотні речей які можуть підвищити SEO, але 6 пунктів згаданих вище - прекрасний початок.

Продавайте, продавайте, продавайте, і... знову продавайте

Якщо у вас вже є покупці, чом би не продати їм що-небудь ще? Просто подивіться на сайти на зразок GoDaddy, знаєте скільки у них повторних продажів?

Немає нічого поганого в повторних продажах. Це набагато простіше, тому що у покупців вже склалася думка про вас.

Але перш ніж почати, подивіться на листи Amazon, що відправляються , і пройдіть через процес купівлі на GoDaddy. Сподіваюся, ви знайдете пару ідей на цих сайтах.

Вийдіть зі своєї маленької коробки

Інтернет-бізнес не закінчується на сайті, навпаки, це тільки початок. Якщо ви хочете рости, дивитеся у бік модних тенденцій в інтернеті, наприклад Facebook.

У вашої копанні є сторіночка на Facebook? Якщо так, то варто зробити і в Твіттері.

Можливості нескінченні. Якщо невеликий блог, на кшталт «The Purse Blog», може заробляти в Facebook, а компанія типу Dell отримує 3 мільйони продажів в Твіттері, вам варто подивитися у бік соціальних мереж.

Висновок

На додаток до цього списку можна привести купу способів поліпшити ваш інтернет-бізнес.

Хоча не варто припиняти пошуки нових можливостей, вам потрібно визначити, що потрібно покращувати на сайті в першу чергу.

Підказка: зривайте плоди що висять в самому низу.

У кого-небудь є що додати?

________________________

Переклад з англійської: Сайт статей www.stateyki.org.ua

Оригінал: www.quicksprout.com

автор: Neil Patel
комментариев: 0 | просмотров: 116 | 07/12/2009
Читайте также:
Как я заработал пару десятков долларов в Bitcoin
Примерно год назад, я услышал о Bitcoin, я не понимал что это и зачем ...
Дропшиппінг дитячого одягу - заробляйте разом з нами!
Сьогодні, завдяки стрімкому розвитку всесвітньої павутини заробити в м ...
Интернет-торговля в России: плюсы и минусы интернет-магазинов
В современном мире все больше распространяется интернет торговля. Наиб ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Вісім способів поліпшити інтернет-бізнес»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/visim-sposobiv-polipshiti-internet-biznes/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/visim-sposobiv-polipshiti-internet-biznes/">Вісім способів поліпшити інтернет-бізнес</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/visim-sposobiv-polipshiti-internet-biznes/]Вісім способів поліпшити інтернет-бізнес[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ