СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Виробництво промислових компресорів

комментариев: 0 / добавить комментарий

У нашій країні налічується мала кількість виробників, як поршневих компресорів, так і гвинтових компресорів, причому варто відмітити, що всі ці виробництва залишилися з часів СРСР.

Компресори «Мелітопольський компресор». Цими компресорами обладнані АЕС України і Росії, підприємства «Укрнафта», Мінський тракторний завод. До нашого часу на території країн СНД використовується велика кількість таких компресорів, як КСЕ-5 і КСЕ-5М. Ці промислові компресори стали найпопулярнішими, а відповідно і найпоширенішими компресорами промислового призначення серед продукції мелітопольського підприємства, що виготовляється.

За останні роки співробітниками компанії було проведено ряд робіт по вивченню надійності і ресурсу компресорів поршневих, які виробляються ВАТ «Мелком», у основних споживачів з врахуванням умов використання, специфіки виробництва, а також можливостей зменшення витрат на виробництво стислого повітря. В результаті таких заходів інженерним центром заводу з 2001 по 2003 рік були розроблені компресори поршневі 4ВУ1-5/9М82, 4ВУ1-7/11, 4ВУ0, 6-8/3, 5, в яких використовується примусове мастило і сучасна мікропроцесорна система автоматики для управління і захисту.

Компресори поршневі 4ВУ1-5/9М82 і 4ВУ1-7/11М6 використовуються для оснащення цехів організацій нафтохімічної, газової, металургійної, електрохімічної, гірничодобувної промисловості, а також для роботи на бурових установках. Для окремого устаткування, існує можливість вживання компресорів серії 2ВУ і ЗВШ, їх продуктивність варіюється від 0,3 до 1,5 куб. м/хв. тиском 6,3 кгс/кв. див. На думку реалізаторів компресорного устаткування, компресори поршневі типу 4ВУ в даний період часу найбільш популярні на ринку завдяки своїй економічності у вживанні енергії.

Також хочемо звернути вашу увагу на роторні компресори з серії ЗАФ і ВФ. Вони, подібно до компресорів поршневих типу 4ВУ0.6 8/3.5, використовуються для постачання стислого повітря в системи пневмотранспорта продуктів і зерна, його помелу на млинах, елеваторах, комбінатах хлібопродуктів, хлібозаводах і комбікормових заводах. Шестерні компресори поршневі серії ВФ експлуатуються ще й для аерації водоймищ, очищення стічних вод, прибирання приміщень, приводів різних пристосувань, сушки матеріалів і механізмів, транспортування зерна і пошти, вивантаження і завантаження сипких, рідких матеріалів.

У 2003 році розробниками була створена унікальна компресорна установка КР-25, яка використовується для нагнітання повітря, очищеного від вологи, масла і вуглеводнів, в балони агрегатів автономного дихання аж до тиску 200 кгс/кв., а також для запуску дизельних установок (у тому числі суднових). Компресор КР-25 використовується рятувальними загонами, в підрозділах які обслуговують гідротехнічні споруди, наприклад - причали, греблі, платформи, шлюзи, канали, греблі, в проектах малих судів, а також для підводного плавання.

Незабаром організація планує продовжити випуск і удосконалення компресорів поршневих, унаслідок їх дешевизни перед компресорами гвинтовими, а багато промислових структур, на які орієнтується «Мелком», не в змозі собі дозволити платити велику ціну при аналогічних характеристиках компресорів.

На території України компресори гвинтові вперше були створені в сумському «Компрессормаш», чий профіль це проектування, виробництво, монтаж, ремонт і післягарантійне обслуговування компресорних установок (компресори поршневі, компресори гвинтові) спеціального і загального призначення. На даний момент компресори гвинтові сумського виробництва поширюються під однією торгівельною маркою. Підприємство виробляє як поршневі компресори, так і гвинтові компресори.

«Полтавський турбомеханічний завод», як і «Компрессормаш», є частиною концерну «Укрросметалл», останньому належала пропозиція введення нових митних зборів на імпортні поршневі і гвинтові компресори. Полтавський завод виготовляє пересувні компресори гвинтові, а точніше компресорні станції типу ВВП-9/7, компресори гвинтові стаціонарні типу ВВУ-5/7, компресори поршневе повітря і компресорне устаткування широкого вжитку, компресори для стискування пари Пропан-бутану, а також компресори для гальмівних систем тепловозів, тролейбусів, електровозів, електропоїздів.

Полтавський «Укрбудмаш» окрім іншого промислового устаткування різноманітного призначення збирає стаціонарні компресорні установки типу НПЕ б, б/8М5, хоча це напрям в компресоробудуванні не є основною спеціалізацією компанії.

Мелітопольське «Гід-ромаш», чиєю спеціалізацією було виробництво телескопічних автопідйомників, насосних установок для перекачування води і нафтопродуктів, почало випуск переносного компресора типу НПБ-1/6. Дана компресорна установка призначена для забезпечення стислим повітрям різних видів пневматичних інструментів. Зараз тимчасово припинений випуск цього компресорного устаткування з технічних причин.

автор: Крамар Роман Вячеславович webkr
комментариев: 0 | просмотров: 280 | 30/03/2010
Читайте также:
Гидромоторы хода
Применение гидравлических моторов хода в гидравлическом оборудовании с ...
Чековый принтер
Несмотря на простоту при выборе чекового термопринтера встаёт ряд важн ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Виробництво промислових компресорів»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/virobnitstvo-promislovih-kompresoriv/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/virobnitstvo-promislovih-kompresoriv/">Виробництво промислових компресорів</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/virobnitstvo-promislovih-kompresoriv/]Виробництво промислових компресорів[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ