СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Види будівельного риштування і сфери його застосування

комментариев: 0 / добавить комментарий

Зверніться до будівельника з питанням перерахувати вам максимально необхідні в його діяльності пристосування і неодмінно серед всього останнього виявите будівельне риштування. Оскільки після закінчення будівництва, споруда не може перейти в експлуатацію, доки не буде добудована по всіх правилах. А для цього якраз і потрібне будівельне риштування.

Зараз багато робіт з ремонту і оздоблення здійснюються за допомогою будівельного риштування. Вони використовуються і із зовнішнього боку будівлі при декоруванні фасаду, і з внутрішньої сторони, при обштукатурюванні стель або декоруванні верхнього периметра приміщення. Ще за допомогою будівельного риштування ведеться кам'яна кладка.

Усередині споруд будівельне риштування застосовується не так часто, тому що висота стель невелика. Але якщо нагадати собі про сучасні театри і кінотеатри, де стелі і стіни мають висоту в декілька метрів, то дуже легко зрозуміти, для чого потрібне риштування усередині будівель. Враховуючи велику кількість завдань, які з'являються перед будкомпаніями, можна відзначити декілька видів риштування. Скажімо, хомутове і штирове, рамне і клинове будівельне риштування. Вони відрізняються розміром допустимих навантажень, кількістю комплектуючих, висотою конструкції і іншими особливостями. Головною особливістю хомутового будівельного риштування вважається спосіб з'єднання складових елементів. В більшості випадків в них використовуються хомути, звідси і з'явилася їх назва. Клинове риштування теж почали називати клиновим із-за своєї особливої збірки. Складові в них фіксуються за допомогою клинових кріплень. Штирове будівельне риштування – вельми легка конструкція. Для її збирання потрібно зовсім трохи часу але, врешті-решт, вона набуває міцності і надійності. Рамне будівельне риштування з'єднується за спеціальною методикою – фіксації прапорця і нерідко використовується при кладці стін.

Але це не все, що потрібно врахувати при його купівлі, звертаючись до фірми, що займається орендою і продажем будівельного риштування. Мала вага і металоємність – також найважливіші параметри будівельного риштування. Нічого дивного в цьому не немає. Чим легше будівельне риштування, тим простіше його транспортувати з одного місця на інше. Чим більше в ньому металу, тим міцніше буде готова конструкція. Адже це вельми актуально, оскільки на риштуванні працюють живі люди. Від цього залежатиме їхня безпека. Коли здійснюється продаж будівельного риштування, то воно повинно бути завжди підготовлено і покрите емаллю або подібним способом захищено від процесів іржавіння. Це значно подовжить його термін служби. Дерев'яні перекриття, завдяки яким прокладаються доріжки для пересування по будівельному риштуванню, також слід обробити антисептиками. Тоді воно не будуть підвладні вогкості, а, отже, і гниттю.

Якщо у момент вибору будівельного риштування ви удастеся до всіх вищезгаданих порад, то отримані конструкції проіснують дуже довго і не дозволять засумніватися в своїй міцності. Навіть під час дощу, снігу і вітру вони покажуть себе з хорошого боку.

автор: Риштувальник з досвідом
комментариев: 0 | просмотров: 290 | 29/11/2009
Читайте также:
Использование болгарок с регулятором оборотов
Болгарки с использованием регулятора оборотов! Так, как же выбрать пра ...
Шлифование поверхностей из дерева
Даже если деревянная поверхность не требует шлифования и кажется совер ...
Выбрать подходящее грузоподъемное оборудование для выполнения строительных работ
Подбор грузоподъемного оборудования практичнее доверить квалифицирован ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Види будівельного риштування і сфери його застосування»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/vidi-budivelnogo-rishtuvannya-i-sferi-iogo-zastosuvannya/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/vidi-budivelnogo-rishtuvannya-i-sferi-iogo-zastosuvannya/">Види будівельного риштування і сфери його застосування</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/vidi-budivelnogo-rishtuvannya-i-sferi-iogo-zastosuvannya/]Види будівельного риштування і сфери його застосування[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ