СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Відгук на твір Кайдашева сім'я - Нечуй-Левицького

комментариев: 0 / добавить комментарий

Ну, і звичайно, моя рідна мова, мова моїх предків, на якій я думаю і спілкуюся, і живу... У книзі вона яскрава, насичена і красива. Як, втім, і в реальності. Це класика, читати і перечитувати!

У нас в родині часто вживається вираз "Кайдашева сім'я", коли бачимо якісь певні відносини в родині.

А з боку ніхто себе не бачить! Але читаючи, я дізнавалася і когось зі своїх близьких, і себе. Почитайте, і вс зрозумієте! Я впевнена, що "Кайдашева сім'я" нікого не залишить байдужим. Дивуючись, що твір написано так давно, а теми нас часто хвилюють все ті ж, і проблеми ми маємо все ті ж, і гидоти ми здатні робити все ті ж! А може прочитавши цю книгу, хтось побачить зі сторін себе і зміниться!? А може ми здатні бачити погане тільки в інших, а не в собі? Що думати і гадати? Прочитайте і зробіть свої висновки! Також можна прочитати онлайн твір Кайдашева сім'я скорочено.

Читаєш, уявляєш гарне обличчя молодої дівчини, яка стає мало не потворним від тих вчинків, які не можуть бути доречними з цією красою! Читаєш, і вже уявляєш спотворені озлоблені обличчя, які одразу ж втрачають свою красу... І навіть найкрасивіші і романтичні відносини можуть піти через ненависть і заздрість. Мені і смішно, і шкода було наших героїв. Ось справді не нудний твір, який хоч і є іронічним, що висміює багато не найкращі людські якості, але все ж твір - сумний. Як легко і просто всі ми можемо опуститися до якихось низьких почуттів, до підлості, до чвар...

Як не крути, а "невістка - чужа кістка", тобто, не рідня! У мене була і є ця книга. Але найголовніше, що цей твір завжди актуальний, адже тема "невістка-свекруха" - вічна тема для будь-якої сім'ї!

Прекрасна повість, яка розповідає нам багато про традиції наших предків, про їх страхи, прикрощі, радощі. Прекрасна книга з точки зору опису особистих відносин, теж з урахуванням того часу і його традицій.

Але до книги "Кайдашева сім'я" це ніяк не відноситься. Книга просто неперевершена - тонка комбінація гумору і драми. Коли за фасадом сцен гумору і діалогів приховані непрості психологічні відносини в родині. У сім'ї, де всі один одного в загальному люблять, чи не маніяки і не сволоти, але побутові проблеми, можна сказати, фінансові проблеми, вічна проблема "батьки-діти"... Ну, не просто все. З іншого боку і трагедій немає. Просто ми бачимо відмінний опис життя однієї родини протягом кількох років з урахуванням менталітету, часу, ситуації, традицій і так далі.

Так, багато, хто жив або живе в Україні, звичайно ж, знайомі з цим прекрасним твором! Пам'ятається мені, що шкільна програма містить дуже різні книги і багато хто з них, не дивлячись на свою цінність літературну, важкуваті для підлітків, не цікаві.

автор: Лемберг
комментариев: 0 | просмотров: 191 | 26/05/2019
Читайте также:
Писатель Мозес Гуру: "Все мы - птицы, заключенные в клетку разума"
Что вы знаете о литературе Новой Зеландии? Документальные произведения ...
Біографія Ганса Християна Андерсена
АНДЕРСЕН, ГАНС-ХРИСТИЯН (Andersen, Hans Christian) (1805-1875), данськ ...
Книги из жанра современной фантастики
Современный мир фантастики, очень сильно потерпел кардинальные изменен ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Відгук на твір Кайдашева сім'я - Нечуй-Левицького»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/vidguk-na-tvir-kaidasheva-simya-nechui-levitskogo/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/vidguk-na-tvir-kaidasheva-simya-nechui-levitskogo/">Відгук на твір Кайдашева сім'я - Нечуй-Левицького</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/vidguk-na-tvir-kaidasheva-simya-nechui-levitskogo/]Відгук на твір Кайдашева сім'я - Нечуй-Левицького[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ