СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Від лікаря: Переваги лікування Кібер-Ножем для пацієнтів з раком простати

комментариев: 0 / добавить комментарий

Дізнайтеся, як стереотаксична променева терапія тіла (SBRT) Кібер-Ножа може принести користь пацієнтам, що страждають на рак простати. Нижче наведені деякі переваги від лікарів Гамбурзького центру променевої терапії та діагностики.

Що відрізняє CyberKnife від інших варіантів лікування?

Кібер-Ніж пропонує пацієнтам неінвазивний варіант лікування, який не перешкоджає їхньому способу життя. Кібер-Ніж може лікувати хворих на рак простати протягом п'яти або меншої кількості сесій, тобто за набагато коротший період часу у порівнянні зі звичайними формами лікування, а пацієнти можуть повернутися до нормальної діяльності відразу ж після кожної сесії. Точність обробки може також зменшити побічні ефекти, пов'язані з іншими формами лікування раку передміхурової залози.

Чим стереотаксична радіохірургія Кібер-Ножа відрізняється від звичайної променевої терапії?

Кібер-Ніж має можливість безпосередньо націлюватися на простату, компенсуючи при цьому нормальні рухи пацієнта, що зводить до мінімуму вплив радіації на навколишні здорові тканини. Тривалість лікування також значно коротша. З урахуванням традиційної променевої терапії лікування може тривати до семи-восьми тижнів. Кібер-Ніж при лікуванні раку простати завершує процес протягом п'яти сесій тривалістю від одного до двох тижнів.

Чи є це лікування дорожче за вартістю, ніж інші варіанти лікування?

Ні, недавнє внутрішнє дослідження під назвою «Аналіз економічної ефективності в порівнянні радіохірургії та променевої терапії» порівнювало вартість для лікування початкового раку простати проміжного ризику. Дослідження показало, що різниця між середньою ціною і якістю життя з поправкою на роки склала майже 14 000 євро. На даний момент вартість лікування раку простати складає від 12 000 до 15 000 євро.

автор: Клініка Кібер-Ніж
источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 76 | 01/05/2016
Читайте также:
Гиперкенез и его проявления
Статья поможет вам узнать чем вызван гиперкенез и понять его внешние п ...
Рак кістки — симптоми, ознаки та лікування
Діагноз про рак кістки, хордома, хондросаркома — це те, що не хочеться ...
В центрі уваги: рак підшлункової залози і його лікування
Рак підшлункової залози вбиває більше людей, ніж будь-який інший вид р ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Від лікаря: Переваги лікування Кібер-Ножем для пацієнтів з раком простати»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/vid-likarya-perevagi-likuvannya-kiber-nozhem-dlya-patsijentiv-z-rakom-prostati/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/vid-likarya-perevagi-likuvannya-kiber-nozhem-dlya-patsijentiv-z-rakom-prostati/">Від лікаря: Переваги лікування Кібер-Ножем для пацієнтів з раком простати</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/vid-likarya-perevagi-likuvannya-kiber-nozhem-dlya-patsijentiv-z-rakom-prostati/]Від лікаря: Переваги лікування Кібер-Ножем для пацієнтів з раком простати[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ