СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Верстак – основні види і властивості

комментариев: 0 / добавить комментарий

Верстак – це робочий стіл для обробки вручну виробів з металу, дерева і інших матеріалів. Верстаки часто обладнані різними пристосуваннями (наприклад, упорами, лещатами) і ящиками для зберігання інструментів і матеріалів. За видами робіт розрізняють столярні верстаки для обробки дерев'яних виробів і слюсарні – для обробки виробів з металу.

верстак,верстак металевий,верстак слюсарний,стільницяЗавдяки верстакам, гараж може використовуватися не тільки як приміщення для паркування автомобіля. За допомогою правильного спецобладнання, з гаража можна зробити професійну майстерню (як для ремонту автомобілів, так і для іншого напряму).

Безумовно ніякий автосервіс не обійдеться без слюсарного верстака і інших промислових меблів (наприклад, без шафи для інструментів або різних інструментальних ящиків). Такі меблі дозволяють утримувати в порядку різні інструменти майстерні. Завдяки ним, функціональність робочого місця зростає у декілька разів. Проте при виборі верстака і іншого устаткування слід враховувати специфічні особливості підприємства і самого приміщення.

Металеві слюсарні верстаки повсюдно застосовуються не тільки в гаражах, авто-майстернях і на інших підприємствах, але і в учбових майстернях і шкільних установах. Завдяки своїй конструкції і міцним сплавам металу, які використовуються при виготовленні промислових меблів, на них можна проводити найрізноманітніші види робіт.

Збірна конструкція полегшує транспортування устаткування, до того ж всі елементи зазвичай поставляються в окремій упаковці. Верстаки універсальні можуть служити і робочим столом, для зберігання робочого інструменту вони оснащуються різними варіантами тумб з висувними ящиками. Тумби легко встановлюються як справа, так і зліва. Вся конструкція верстака обробляється спеціальним антикорозійним покриттям, що забезпечує виробу довгий термін служби.

Для каркасу застосовується профільна труба 40х20 завтовшки 2 мм. Стільницю покривають металом завтовшки 0,8 - 5 мм. Обшивають стільницю штампованим металом від 1,4 до 1,8 мм. Стільниця є набірним дерев'яним щитом з сосни завтовшки 35 мм.

Як і при будь-якій покупці, в першу чергу необхідно визначитися з основними параметрами, якими повинні володіти ваші промислові меблі.

Упевніться, що висота стільниці нового верстака дозволяє людині, що рівно стоїть, опертися на неї долонями, не згинаючи рук в ліктях, але і не нахиляючись. Для людини зростом 180 см це приблизно 90 сантиметрів.

На ринку сьогодні представлені верстаки в широкому асортименті, для різних цілей легко знайти оптимальний:

  • для занять дітей в шкільних майстернях і в класах по трудовому навчанню підійде верстак учнівський;
  • домашній верстак можна використовувати індивідуально в гаражі, на дачі або в побуті;
  • столярні і слюсарні верстаки для використання в промисловості з різними функціями і оформленням. В допомогу їм легко підібрати інструментальну шафу і металеві ящики для інструментів.

Хоча якість верстаків на ринку достатньо висока, проте, існує безліч способів зміцнення верстаків, починаючи від гвинтових стягувань і заливки бетону в трубчасті деталі і закінчуючи наварюванням куточків і сталевих укосів.

Пам'ятайте, що сьогодні головними складовими успіху будь-якого бізнесу є оперативність і якість роботи. Тому для забезпечення зручного і функціонального робочого місця працівника СТО, механіка майстерні або виробничого цеху краще застосовувати професійні металеві меблі.

Інформація: збірка статей

комментариев: 0 | просмотров: 478 | 17/12/2009
Читайте также:
Гидромоторы хода
Применение гидравлических моторов хода в гидравлическом оборудовании с ...
Чековый принтер
Несмотря на простоту при выборе чекового термопринтера встаёт ряд важн ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Верстак – основні види і властивості»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/verstak-osnovni-vidi-i-vlastivosti/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/verstak-osnovni-vidi-i-vlastivosti/">Верстак – основні види і властивості</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/verstak-osnovni-vidi-i-vlastivosti/]Верстак – основні види і властивості[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ