СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Ваша мрія стати художником - збудеться!

комментариев: 0 / добавить комментарий

Багато з нас намагалися долучитися до світу образотворчого мистецтва ще з дитинства. Комусь це вдавалося, і їх перші спроби намалювати сім'ю або натюрморт були оцінені батьками, вихователями, а пізніше шкільними вчителями. В майбутньому деяким з цих людей вдалося зв'язати свої долі зі світом прекрасного, ставши художниками, архітекторами, дизайнерами, фотографами та іншими людьми мистецтва. Їх почуття прекрасного надихає і окрилює оточуючих, дозволяє відчути емоційний підйом і радісні емоції.

Однак не у всіх входження в світ мистецтва пішло таким шляхом. Більшості з труднощами давалися сімейні портрети, зображення тварин і інші малюнки на задані педагогами теми. А часом невдалі штрихи і мазки, що перетворювалися на щось невпізнанне, просто шокували в зневіру і самокритику. У таких людей пориви самовираження через живопис протягом усього життя залишаються мрією.

Але, виявляється, мрія може стати реальністю. Причому без величезних фінансових, часових і трудовитрат, що витрачаються при проходженні дорогих курсів або тренінгів. Довгоочікуваний  пейзаж  або  натюрморт  власної кисті, ідеально вписується в інтер'єр, що гріє душу і є предметом гордості перед друзями і знайомими, можна самостійно написати. Зробити це можливо за допомогою наших картин за номерами, які потрібно розфарбовувати різними кольорами.

Спочатку винайдені для дитячого дозвілля, ці комплекти здобули популярність у дорослих ще в далекі 50-і роки XX століття в Америці. Зафарбовування картин стало улюбленим дозвіллям навіть серед чиновників уряду США. А потім це заняття поширилося на весь цивілізований світ як популярне хобі для дітей і дорослих. У числі країн, де люблять такі розмальовки по цифрах: Канада, Італія, Франція, Великобританія, Німеччина, Норвегія та багато інших. Адже простота і структурованість підходу до зображення в картинах за номерами дозволяє будь-кому відчути себе живописцем, створити своїми руками унікальний шедевр.

Якщо знайомство з таким видом дозвілля, як малювання картин за номерами, ще тільки має відбутися, варто починати з простої роботи, краще навіть спільно з власною дитиною. Адже для дітей така творчість буде відмінним проведення дозвілля. А дорослий, легко освоївшись з простими техніками, швидко зможе приступити до більш складних, цікавих і красивих картин за номерами.

Малювання картин за номерами захоплює і затягує, перетворюючи таке проведення часу в улюблене дозвілля. Адже, як відомо, саме образотворче мистецтво здатне виліковувати від депресії, надихати, підвищувати самооцінку, розвивати здібності до самопізнання, дарувати радісне почуття досягнення мети і виконання давньої мрії, розкривати і розвивати таланти.

автор: Власенко Богдан
источник: kartini-po-nomeram.in.ua | комментариев: 0 | просмотров: 84 | 22/09/2016
Читайте также:
История Карт Таро Уэйта и их Значение
История появления самой знаменитой колоды карт Таро. История карт Таро ...
11 лучших игр на выживание для Android в 2020 году
На сегодняшний день выбор Android игр настолько велик, что можно выбир ...
Сборные модели. Хобби для детей и взрослых
Сборные модели самолетов, кораблей и бронетехники являются увлекательн ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Ваша мрія стати художником - збудеться!»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/vasha-mriya-stati-hudozhnikom-zbudetsya/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/vasha-mriya-stati-hudozhnikom-zbudetsya/">Ваша мрія стати художником - збудеться!</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/vasha-mriya-stati-hudozhnikom-zbudetsya/]Ваша мрія стати художником - збудеться![/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ