СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Ваш відпочинок у Таїланді

комментариев: 0 / добавить комментарий

На території Таїланду збереглося багато цікавих пам'яток, старовинних будівель, також країна вражає туристів шикарною тропічної рослинністю. Якщо ви влаштуєте тут собі відпочинок, то поринете у світ казки.

У Таїланді також щороку відбуваються барвисті фестивалі. Тут працює розважальний комплекс, де можна чудово відпочити. Вам потрібно буде правильно вибрати конкретний курорт, тому що всі селища відрізняються з урахуванням місяця відпочинку. Практично в кожному селищі Таїланду в оренду здаються велосипеди. За допомогою такого транспорту ви зможете швидше оглянути всі визначні пам'ятки, витративши небагато часу.

На території держави є багато прилеглих островів. Багато з них не підійдуть для відпочинку, але ви можете курсувати між острівцями на човні, теплоході. Влаштуйте собі круїз береговою лінією, орендуйте водний мотоцикл, катамаран.

Переважно всі таїландські пляжі мають довгі і неглибокі входи в океан. Маленькі туристи будуть у повному захваті. Також варто відвідати місцеві храми. Покатайте свою дитину верхи на слоні!

Ви зможете зняти для свого проживання приватний будинок, а також номер у готелі. Можна також пошукати англомовні сайти, забронювати тут собі апартаменти завчасно. Уточнюйте завжди наперед ціни. Щоб отримати житло за доступною вартістю, проїдьте курортною зоною, розпитайте місцеве населення.

На вулицях курортних міст є багато ресторанів, кафе. Тут ви зможете недорого поїсти, продегустувати місцеві напої. У ресторанах на території готелю завжди дорого. Заощадити кошти на харчуванні ви зможете в місцевих кафе, купуйте продукти на ринках. Тут дуже привабливі ціни.

Територією Бангкока можна пересуватися автобусом. Щоб влаштувати цікаву подорож, можна орендувати човен за 4 долари. Якщо є гроші, можна придбати старий мотоцикл, потім його продасте.

Якщо ви запланували зробити покупки, то сміливо вирушайте на ринок Чатучак. Тут ви знайдете практично все і за помірну вартість. Таїланд – те місце, де ви не зможете придбати брендову річ. Якщо хочеться купити якісний, але дешевий одяг, то пройдіться торговим центром «Platinum Fashion Mall».

комментариев: 0 | просмотров: 89 | 01/07/2015
Читайте также:
Тур в Доминиканскую Республику или самостоятельное путешествие
Приближается лето и не за горами долгожданный сезон отпусков - время, ...
Незабываемая Венеция
Венеция – город романтики и мечты. Рекомендации для туристов, где оста ...
Ваш отдых в Таиланде
Полезная статья для всех туристов о том, что нужно знать о Таиланде пе ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Ваш відпочинок у Таїланді»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/vash-vidpochinok-u-tajilandi/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/vash-vidpochinok-u-tajilandi/">Ваш відпочинок у Таїланді</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/vash-vidpochinok-u-tajilandi/]Ваш відпочинок у Таїланді[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ