СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Вагітність та супутні суспільні проблеми

комментариев: 0 / добавить комментарий

Вагітність. Для більшості жіночого населення нашої планети це поняття асоціюється з щастям. Але далеко не завжди вагітність проходить гладко і без ексцесів. Не завжди лікарі можуть допомогти в питанні, що нас цікавить, хоча на дворі 21 століття. Деякі ситуації ставлять їх в безвихідь.

А може питання в кваліфікації? У деякому місті N, в одній з міських поліклінік, працює гінеколог, причому гінеколог з солідним стажем роботи за плечима. Для цього фахівця (гінеколог - жінка) головне галочка в графі виношуваності. З цим у неї все у повному порядку.

Поспілкувавшись з породіллями нашого району, я зробив висновок, що відношення лікаря до майбутніх мам взагалі ніяке. Дівчата чекали в черзі на прийом по декілька годин, поки лікар задовольнить позиви свого шлунку. На зауваження вона реагувала відповідним відношенням до цієї людини. При призначенні комплексу вітамінів, вона навіть не дивиться на індивідуальність людини і призначає все під одну гребінку. У моєї дружини протягом всієї вагітності був страшний токсикоз, на що цей "фахівець" реагував "нормально" - у всіх так буває. Те, що забороняє інший лікар, вона схвалює, не замислюючись про наслідки для здоров'я дитини і матери.

Скільки ще ми страждатимемо від таких лікарів, знання яких обмежуються розміром презентів, що їм приносять пацієнти? Сьогодні більшість нарікає на недоліки освіти, отриманої молодими фахівцями. Дурощі. Якщо ти – людина і по-людськи до всього відносишся, то і в лікарській практиці будеш все робити належно висококласному фахівцеві!

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 62 | 02/01/2010
Читайте также:
Царство мёртвых
Царство мертвых - статья известного бизнесмена и мецената Рубена Григо ...
Скажи мені, хто твій ворог - і я скажу, хто ти... (продовження)
Ми раніше вже починали досліджувати проблему "ворогів всередині держав ...
Скажи мені, хто твій ворог, і я скажу, хто ти...
Суспільство останнім часом поділилося на "своїх" та "чужих", немає жод ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Вагітність та супутні суспільні проблеми»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/vagitnist-ta-suputni-suspilni-problemi/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/vagitnist-ta-suputni-suspilni-problemi/">Вагітність та супутні суспільні проблеми</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/vagitnist-ta-suputni-suspilni-problemi/]Вагітність та супутні суспільні проблеми[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ