СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Утеплюємо фасад будинку: пінопласт або мінеральна вата?

комментариев: 0 / добавить комментарий

Пінополістирол чи мінеральна вата?

Утеплення фасадів - це комплексні та важливі ремонтні роботи, що дозволяють в деяких випадках економити до 50% тепла в будинку! Жителі утеплених будинків відчувають реальну економію коштів і поліпшення температурного режиму в приміщеннях. Системи утеплення зазвичай не включають теплоізоляційний матеріал, це означає, що підбирати його доводиться самостійно в залежності від конкретного випадку, що зробити цілком непросто недосвідченому будівельнику. Одним з найбільш доступних матеріалів для утеплення фасаду є спінений полістирол, в простолюдді часто іменований пінопластом, мінеральна вата і піноскло детальніше тут.

Пінополістирол - універсальний матеріал, міцний і легкий, незамінний в будівництві. Утеплення пінопластом - цілком легкий і швидкий процес, а сам матеріал в процесі експлуатації відрізняється відмінною вологостійкістю. Пінопласт відрізняється прийнятною ціною, невеликою масою. Єдиний очевидний мінус - це низька вогнестійкість. Товщина пінополістиролу часто залежить від матеріалу, з якого побудована стіна квартири, від його теплопровідності і сторони розміщення квартири: південна сторона (сонячна) і північна (не сонячне) вимагають різної технології утеплення. Для утеплення фасаду зазвичай використовують пінопласт щільністю 25 кг / м3 товщиною 50, 80 або 100 мм. Найбільш поширеним міфом про пінопласт є міф про низькі паропропускной властивості, і про те, що утеплені пінопластом стіни "не дихають". Насправді, як відомо, водяна пара проходить крізь стіни і утеплювачі в помірних кількостях - це природний фізичний процес, кількість пропускається водяної пари мізерне і не приймається в розрахунок при визначенні мікроклімату всередині приміщення в разі вибору між тим чи іншим видом утеплювача. Ремонтні роботи проходять у декілька етапів: монтаж утеплювачів, фіксація, шпатлювання міжпанельних швів і тріщин; Поклейка укосів; Шпатлювання відкосів; Штукатурка; фарбування.

Мінеральна вата - дуже ефективний теплоізоляційний матеріал, стійкий до пошкоджень різного роду, не токсичний, огнеустойчив. Так як матеріал досить важкий, його потрібно надійно кріпити до стін потужними дюбелями. Варто на порядок вище пінополістиролу. При утепленні квартир багатоповерхових будинків цим методом використовуються ламельні плити, в приватних будинках плити клеяться до стіни. Фіксація дюбелями необхідна для стін блокових будинків. Монтаж фасаду мінеральною ватою проводиться штукатурним способом. Утеплення фасаду за допомогою мінеральної вати можна проводити тільки в теплу і суху погоду. Пам'ятайте, утеплення фасаду при температурі нижче 5ºС або підвищенні вологості повітря призводить до порушення технології утеплення. Для монтажу фасаду мінеральною ватою знадобиться клей для приклеювання і армування мінеральної вати, сітка фасадна армована, дюбелі з металевим стрижнем і алюмінієво-поліамідним ковпачком, фасадні штукатурки: мінеральні (рекомендується покривати фасадною фарбою), акрилові, силікатні, силіконові або силікон-силікатні.

Інші теплоізоляційні матеріали - екструдований пінополістирол, а також піноскло, плити з деревних волокон або натуральної пробки. Проте, ці матеріали не є поширеними, їх рідко використовують для утеплення, їх теплозберігаючі властивості досить спірні. Тому вони не завжди підходять для певних технік утеплення. Проектування теплоізоляційної оболонки для утеплення будівлі на основі багатошарових конструкцій слід розташовувати з внутрішньої сторони конструкцій з матеріалів, що мають більш високу теплопровідність, теплоємність і опір пропускання пара. Тобто, пропускні властивості матеріалу повинні збільшуватися від внутрішнього шару стіни до зовнішнього.

Таким чином, якщо Ви вирішили, що довгими зимовими вечорами, стіни вашого вогнища більше не гріють душу, звертайтеся до нас! Наші фахівці повернуть тепло в ваш дім! У вересні, коли багато людей різко згадує про необхідність утеплятися, часто доводиться задовольнятися першою-ліпшою бригадою або чекати хорошого майстра декілька тижнів. Тому поспішайте швидше звернутися до нас! Наші верхолази не тільки якісно і відповідально виконують утеплення фасадів багатоповерхових будинків, але також можуть розфарбувати фасад і відмити вікна вашої квартири, відтворивши на ньому слоган або гасло.

Наші переваги:

  • безкоштовна доставка матеріалів і власне лісів;
  • безкоштовний виїзд нашого фахівця до вас для оцінки будівлі і консультації;
  • великий досвід роботи;
  • Якісна робота за доступними цінами.

Компанія alpinists.com.ua пропонує роботи по утепленню фасаду квартири і підйому вантажів в Києві, а це надійність і економія коштів, якісна робота за доступними цінами. Ми здійснюємо безкоштовну доставку матеріалів. Наша компанія пропонує комплексне утеплення фасадів пінопластом і мінеральною ватою, нанесення декоративних структур, обробку декоративними елементами і супутні роботи. Пам'ятайте: утеплити фасад будинку найкраще за допомогою наших майстрів!

комментариев: 0 | просмотров: 95 | 25/08/2016
Читайте также:
Как установить пластиковые панели своими руками
Как осуществить установку пластиковых панелей и сделать реально и быст ...
Обои для стен: основные виды и отличия
Обои для стен отличаются многообразием. Бывает непросто определиться с ...
Сайдинг и фасадные панели из ДПК
Каждый хозяин мечтает, что бы его дом имел красивый и респектабельный ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Утеплюємо фасад будинку: пінопласт або мінеральна вата?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/uteplyujemo-fasad-budinku-pinoplast-abo-mineralna-vata/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/uteplyujemo-fasad-budinku-pinoplast-abo-mineralna-vata/">Утеплюємо фасад будинку: пінопласт або мінеральна вата?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/uteplyujemo-fasad-budinku-pinoplast-abo-mineralna-vata/]Утеплюємо фасад будинку: пінопласт або мінеральна вата?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ