СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Унікальний домашній кінотеатр Philips Ambisound HTS8140 Soundbar

комментариев: 0 / добавить комментарий

Компанія Philips випустила на ринок СНД свій новий унікальний домашній кінотеатр Ambisound HTS8140 Soundbar, що не тільки забезпечує чудову якість звуку і зображення, але і допомагає уникнути павутини проводів в будинку завдяки відсутності додаткових колонок. Кінотеатр виконаний в концепції Philips Design Collection, бездоганно об'єднуючої стильний дизайн і кращі в своєму класі технічні характеристики, що робить його ідеальним доповненням до плоских телевізорів Philips з цієї ж колекції. 

Технологія Philips Ambisound забезпечує незвичайне, повноцінне багатоканальне об'ємне звучання. Використовуючи всього один блок динаміків і сабвуфер, домашній кінотеатр Philips HTS8140 формує могутній і глибокий звук 5.1, не створюючи обмежень по місцю розташування, розмірам і формі приміщення, одночасно дозволяючи при цьому позбавитися від плутанини з безліччю динаміків. 

Кінотеатр використовує ряд інноваційних технологій обробки звуку, що дозволяють забезпечити краще в своєму класі звучання:

  • Double BASS дає глибокі баси;
  • Система Clear Voice виділяє з аудіосигналу людський голос і робить його чіткішим.

Технологія FullSound підвищує якість відтворення MP3-формата. Домашній кінотеатр HTS8140 здатний виводити відео стандарту HD з дозволом 1080p. Процесор Faroudja DCDi забезпечує неймовірно чітке і різке зображення, при цьому пом'якшуючи зазублені краї, що з'являються при перегляді відео. 

Конструкція моделі HTS8140 передбачає можливість підключення до найрізноманітніших пристроїв. Роз'єм для плеєра Apple iPod дозволяє зручно і просто відтворювати на панелі Soundbar музику, використовуючи екранне управління. USB-порт, розташований на корпусі домашнього кінотеатру, дозволяє показувати знімки і відтворювати музику з флеш-накопичувача безпосередньо, оминаючи комп'ютер. Новинка оснащена сучасною сенсорною системою управління, яка проста у використанні і виглядає чудово. Функція Easylink управляє домашнім кінотеатром і одночасно підключеними до нього пристроями. Достатньо одного пульта ДУ. Ця технологія працює зі всіма електронними пристроями з підтримкою HDMI CEC.

автор: Обожнювач кіно
комментариев: 0 | просмотров: 157 | 26/11/2009
Читайте также:
«Сколько стоит домашний кинотеатр» или «За что мы платим»
В статье рассмотрена проблематика стоимости домашних кинотеатров, возм ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Унікальний домашній кінотеатр Philips Ambisound HTS8140 Soundbar»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/unikalnii-domashnii-kinoteatr-philips-ambisound-hts8140-soundbar/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/unikalnii-domashnii-kinoteatr-philips-ambisound-hts8140-soundbar/">Унікальний домашній кінотеатр Philips Ambisound HTS8140 Soundbar</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/unikalnii-domashnii-kinoteatr-philips-ambisound-hts8140-soundbar/]Унікальний домашній кінотеатр Philips Ambisound HTS8140 Soundbar[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ