СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Україна = ?

комментариев: 0 / добавить комментарий

Німеччина - надійність та комфорт, Южна Африка - золото та алмази, Швейцарія - банки, Росія - енергетика. На цьому перелік, за яким ми можемо впізнати відомі на світовій арені країни не скінчується. Спробуємо визначити синонім до України.

Україна намагається інтегрувати до світового співтовариства та вступити до ЄС, але чи достатньо аргументів для того, щоб цей крок був зроблений?

Останні кілька років наша країна стала відома як співоча та спортивна нація, дякучи таким особистостям, як Руслана, Вірка Сердючка, брати Кличко, Андрій Шевченко, ФК «Шахтар» та ФК «Динамо». І більшість, це окремо взяті, яскраві представники і лобісти нашої держави в світі. Можливо це і є основний скарб України — талановиті та розумні люди.

Отже, люди-це можливості, а умови для роботи в рідній державі поки ще не створені і про це свідчить «відтік мізків» за кордон.

В ХХІ столітті, в самому розпалі науково-технічного прогресу важко створити щось нове і дійсно потрібне. Природні ресурси мають такі властивості — закінчуватись, а чому б не вигадати альтернативу, наприклад, тим самим енергоресурсам та іншим життєвонеобхідним елементам, та технології для забезпечення життя. Цей процес, звичайно, вже рушив і не без втручання українських «вундеркіндів». Залишилось лише єдина умова-щоб цей процес протікав саме на території нашої держави і приносив лаври успішної країни, тому що саме успішності не вистачає пересічному українцю і діведенди українському народу.

Звичайно, люди не єдина можливість. Україна займає не останнє місце на світовій арені. Найперша перевага, це вдале географічне розташування між Європою та Євразією-ми маємо вихід до моря та є єдиними, на цей час, транзитерами газу до Європи. Також Україна є постачальником металу, вугілля, зерна та продуктів сільського господарства до світового ринку. І все ж не вистачає однієї умови для того, щоб нарешті Україна стала країною з розвинутою економікою. Ця умова залежить насамперед від кожного з нас — це дотримання законів. Коли це війде у звичку, то всі норми стосовно різних галузей виробництва, життя та права, які прописані в книжках, будуть приносити результати. І не беде існувати категоричного вислову : «На практиці зовсім інше» бо теорія і є результатом практики багатьох століть.

автор: Марина Нікіфорчук
комментариев: 0 | просмотров: 62 | 14/07/2009
Читайте также:
Вирус ФЗ, уничтожая БЮТ, проталкивает в Верховный Совет отпетых мерзавцев и тихих «рыги-налов»
Судя по всему, и вправду юный кролик решил кидануть Тимошенко, да еще ...
Интервью с Евгением Ярёменко
Журналисты журнала Olligator.Ru побывали в гостях у помощника депутата ...
Вибори по-українськи: реєстрація – через суд
Кандидати, яким було відмовлено, говорять, що їхні заяви, автобіографі ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Україна = ?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/ukrajina/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/ukrajina/">Україна = ?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/ukrajina/]Україна = ?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ