СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Цікаві факти про покер або те, що ви, можливо, не знали про цю популярну гру

комментариев: 0 / добавить комментарий

Багато хто цікавиться грою в покер, будь це гра в покер в онлайн режимі або в реальному житті за картковим столом. Покер неймовірно популярний, доступність цієї гри в інтернеті також сприяє підвищенню популярності. Тепер це не тільки гра, але і великий бізнес. Статистика стверджує, що близько 70 мільйонів стандартних колод карт продаються щорічно. 

Більшість гравців в покер можуть перерахувати концепції гри і розповісти все про різні руки покеру (від авт. – комбінація з 5-ти кращих карт). Деякі навіть можуть перерахувати загальні правила гри для кожної гри в покер, але небагато знають про реальні факти з історії цієї гри.


Я з упевненістю можу сказати, що щоб об'єктивно оцінити що-небудь потрібно знати його минуле і тих хто був залучений в це, і, здається, покер не виключення. Я провела невелике дослідження і зробила дивовижні виводи, які, думаю, вам сподобаються. 

Перші гральні карти були винайдені в Китаї, а в 1300-х вони добралися і до Європи.

У 1492 р. коли Христофор Колумб вперше прибув до Північної Америки, його люди, які припливли разом з ним, зібрали широке листя дерев і намалювали на них невеликі зображення щоб грати ними в карти. 

Покер був популярний і серед морських авантюристів 1800-х. Вони грали в покер, пропливаючи по Американських Водах. Небагато з них були чесними гравцями, таким чином, стаючи причиною численних конфліктів. 

У 1937 р. в стандартну колоду була додана п'ята стартова карта, але вона так і не була використана, тому що тоді багатьом людям довелося б набувати нової колоди карт. 

Стартові карти були винайдені французами. Масть Піки позначали королівську владу, велич, Бубна символізувала купців, Чирвою позначали членів духівництва. Трефи представляли селян. 

6000 доларів виграв Річард Ніксон граючи в покер під час його служби у Військово-морських силах США за часів Другої Світової Війни. Велика частина його вкладень за Конгрес в 1946 р. були виплачені за рахунок його виграшів. І він виграв ці вибори.

Дойл Брансон виграв два Світові Турніри підряд з руками покеру в Два і Десять. В наші дні ця карта називається його ім'ям.

Це всього лише деякі з цікавих і забавних фактів за всю історію покеру. У міру того як проходитиме час і в покер продовжуватимуть грати, список ще більш дивовижних фактів про покер поповнюватиметься.

автор: Марічка, покеристка
комментариев: 0 | просмотров: 155 | 29/03/2015
Читайте также:
Покер онлайн. Советы для новичков
Все советы написаны исходя из личного опыта. Статья будет полезна чита ...
Як отримати бездепозитний бонус, щоб грати в онлайн покер?
Стаття розповідає користувачам про те, що таке бездепозитний бонус і я ...
Как получить бездепозитный бонус, чтобы играть в онлайн покер
Статья рассказывает пользователям о том, что такое бездепозитный бонус ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Цікаві факти про покер або те, що ви, можливо, не знали про цю популярну гру»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/tsikavi-fakti-pro-poker-abo-te-scho-vi-mozhlivo-ne-znali-pro-tsyu-populyarnu-gru/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/tsikavi-fakti-pro-poker-abo-te-scho-vi-mozhlivo-ne-znali-pro-tsyu-populyarnu-gru/">Цікаві факти про покер або те, що ви, можливо, не знали про цю популярну гру</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/tsikavi-fakti-pro-poker-abo-te-scho-vi-mozhlivo-ne-znali-pro-tsyu-populyarnu-gru/]Цікаві факти про покер або те, що ви, можливо, не знали про цю популярну гру[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ