СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Типові помилки новачків при роботі з Форексом

комментариев: 0 / добавить комментарий

У чому причини невдач новачків, що працюють на ринку Форекс? Одна з типових помилок початківців – хаотично здійснювані операції. Відсутність довгострокової стратегії і метушня можуть виявитися фатальними. Не потрібно прагнути застосовувати на практиці відразу декілька стратегій. Кращий варіант – їх почергове тестування.

Багато новачків відносяться до роботи на Forex, як до чогось некерованого і фатального, тому покладаються більше на свою інтуїцію, а не на точні знання і аналіз ситуації. Не варто відноситися до Форексу, як до різновиду азартної гри або лотереї. Це робота, причому що вимагає уваги, сил і постійного контролю. Не покладайтеся тільки на свої знання, пам'ятайте, що вам потрібно постійно удосконалюватися.

Залиште емоції і бажання відігратися, тут потрібний спокійний аналіз ситуації і точний розрахунок. Тверезо оцінюйте свої шанси і пам'ятайте, що ніхто не може уникнути помилок повністю. Умійте вичікувати і прагніть розраховувати тільки на себе, навряд чи можна чекати допомоги від інших трейдерів. Використовуючи на практиці ці прості правила, Ви зможете уникнути крупних помилок і згодом добитися успіху.

www.stateyki.org.ua

комментариев: 0 | просмотров: 52 | 09/01/2010
Читайте также:
Кукла для одинокого мужчины Украины
Абсолютно безопасный для здоровья материал имеет натуральный телесный ...
Интернет-магазин Все для Дома
В нашем интернет-магазине Все для дома вы найдете уникальные и оригина ...
Где и как продать вещи, ставшие ненужными?
Нас всюду окружают вещи. Одни нам необходимы, другие стали в тягость. ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Типові помилки новачків при роботі з Форексом»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/tipovi-pomilki-novachkiv-pri-roboti-z-foreksom/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/tipovi-pomilki-novachkiv-pri-roboti-z-foreksom/">Типові помилки новачків при роботі з Форексом</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/tipovi-pomilki-novachkiv-pri-roboti-z-foreksom/]Типові помилки новачків при роботі з Форексом[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ