СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Теперішній стан розбудови світового господарства

комментариев: 0 / добавить комментарий

Теперішній стан розбудови світового господарства характеризується його глобалізацією та динамічною інтеграцією різних економік у світовий поділ праці.

Глобалізація, основа якої основана в зміцненні міжнародних зв'язків, економічної взаємозалежності країн, поширенні сучасних технологій та єдиних норм життя, стає одним з остаточних факторів впливу на динаміку та характер розвитку окремих країн, вміння втримувати економічну рівновагу та будувати власну економічну політику. Держава Україна перебуває під впливом процесів індустріалізації і є головним їх учасником. Глобалізація господарського життя заодно вимагає і формує умови для виходу вітчизняних інвесторів на міжнародні ринки.

Слід зауважити, що залучення інвестора на зовнішні ринки або ж розширення чи освоєння будь-якого іншого виду діяльності за кордоном пов'язане із сукупністю різноманітних ризиків. Отже тому інвестор змушений адекватно аналізувати значення ризику міжнародної інвестиційної діяльності, оскільки без вивчення можливих порогів ризику неможливо приймати рішення про діяльність в його умовах. Ризик-менеджмент є однією із головних складників ефективного управління міжнародною інвестиційною діяльністю, особливо в умовах кризи, економічної та політичної невизначеності.

Вивчення ризиків міжнародних інвестиційних проектів і їх впливу на ризик підприємства загалом є одним з головних складових в процесі визначення рішень про доцільність участі в проекті і передбаченні способів страхування від можливих фінансових втрат. На сучасному щаблі розбудови економіки інвестиції є одним із важливих інструментів подолання кризи, котрий забезпечує технічний та технологічний прогрес, підвищення якісних та економічних індикаторів господарювання суб'єктів на багатьох рівнях господарювання. Проте інвестиційний капітал України має невеликі обмеження, спричинені фінансовою та економічною кризою, політичною нестабільністю. Зазначені фактори роблять вітчизняний інвестиційний ринок не дуже привабливим як для іноземних, так і для вітчизняних інвесторів.

За таких умов набуває поширеності проблема пошуку сфери використання інвестиційних ресурсів за межами кризових економік. Вирішити проблему іншого застосування капіталу вирішують інструменти міжнародного інвестиційного ринку. Це підтверджує важливість дослідження деталей міжнародної інвестиційної діяльності підприємства, а саме притаманних їм ризиків та необхідність застосування комплексної системи керування ними.

Метою даної статті є визначення та систематизація джерел ризиків світової інвестиційної діяльності та розроблення моделі її ризик-менеджменту.

автор: Игорь Ильяш
комментариев: 0 | просмотров: 23 | 16/10/2009
Читайте также:
Тоговая ситема
Как создать эффективную торговую систему. В этой главе мы рассмотрим д ...
Развитие бизнеса через Интернет
Чтоб успешно продвигать бизнес, можно использовать самые различные инс ...
Чому звільняються найкращі співробітники
Найчастіше успіх організації прямолінійно залежить від задіяних у ньом ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Теперішній стан розбудови світового господарства»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/teperishnii-stan-rozbudovi-svitovogo-gospodarstva/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/teperishnii-stan-rozbudovi-svitovogo-gospodarstva/">Теперішній стан розбудови світового господарства</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/teperishnii-stan-rozbudovi-svitovogo-gospodarstva/]Теперішній стан розбудови світового господарства[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ