СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Світлодіодні прожектори та їх особливості

комментариев: 0 / добавить комментарий

Світлодіодний прожектор - це прилад який зазвичай використовують для зовнішнього освітлення, адже він має високий рівень захисту від попадання вологи та пилу (ІР). Головна перевага LED-прожектора це низьке споживання електроенергії та висока світловіддача. Світлодіоди миттєво вмикаються та не мерехтять. Також до переваг світлодіодного прожектора можна віднести його безпечність, адже в своєму складі він не має небезпечних речовин як наприклад ртуті, тому він безпечний для людини та навколишнього середовища.

Світлодіоди які використовують в LED-прожекторах

Світлодіод – це тип напівпровідника, який називається «світловипромінювальний діод». Білі світлодіоди, які отримали практичну реалізацію в освітлювальних приладах.

В прожекторах використовують SMD та COB світлодіоди.

SMD світлодіоди - це найбільш поширені світлодіоди, розміщуються на друкованій платі. Таких світлодіодів на одній платі може бути будь-яка кількість, це залежить від того яка сила світла потрібна. Якщо з ладу вийде один або декілька світлодіодіодів то їх можливо перепаяти але для цього необхідне спеціальне обладнання.

СОВ світлодіоди (chip-on-board) - світлодіодні елементи розміщуються на платі та заливаються однорідним люмінофором. СОВ світлодіоди мають більш розподілене і щільне світло яке досягається завдяки високій щільності розташування кристалів і використання загального люмінофорного шару.

Які бувають LED-прожектори?

Звичайний світлодіодний прожектор

Найрозповсюдженіший вид світлодіодного прожектора -  це звичайний, який немає додаткових функцій та жодної додаткової фурнітури. Він має лише одну функцію це - випромінювання світла.

Прожектор з датчиком руху

Прожектор що має датчик рух автоматично вмикається якщо в радіусі датчика буде рух. Такі датчики використовують інфрачервоні промені для розпізнавання руху. При встановленні такого прожектора необхідно враховувати діапазон роботи датчика. Встановлюється там де немає потреби в постійному освітленні, такий прожектор буде сам вимикатись коли освітлення не потрібне, що дозволяє економити електроенергію.

Прожектор на сонячній батареї

Такому приладу не потрібне живлення від мережі, адже він повністю автономний, завдяки такому прожектору можливо явно економити. Для нього необхідно лише знайти підходяще місце для його встановлення. Чим більше світла буде потрапляти на сонячну панель тим швидше він буде заряджатись та довше світити. Такі прожектори складаються з самого прожектора, сонячної панелі, акумулятора, а також мають пульт керування яким можна зменшити яскравість, встановити час роботи або вимкнути.

 

Прожектор переносний

Це мобільний прилад який застосовується там де немає можливості та необхідності встановлювати постійне освітлення, наприклад на будівельних майданчиках. Перевага такого прожектора є в тому що його можна перенести в будь-яке інше місце коли це необхідно.

Такі прожектори виготовляються або з акумуляторами або мають довгий кабель.

З акумуляторами використовують там де немає можливості під’єднатися до електромережі.

З кабелем використовують на будівельних майданчиках чи майстернях.

Прожектор RGB

У цих LED прожекторах встановлені світлодіоди червоного, зеленого і синього кольору. Користувачі можуть комбінувати їх. Наприклад, при змішуванні зеленого і червоного кольору освітлення стає жовтим.

За допомогою інфрачервоного пульта керування можна легко вибирати не тільки колір, але і його відтінок. Світлодіодні прожектори RGB відтворюють до 256-ти колірних відтінків.

комментариев: 0 | просмотров: 98 | 24/07/2021
Читайте также:
Гидроизоляция, услуги защиты от воды
Защита зданий, сооружений и различных материалов от воды является очен ...
Водоотвод Камп на строительстве
Применение поверхностного водоотвода от компании kamp-eu Украина, на с ...
Лестницы из дерева. Скрытые угрозы
То, что обязательно нужно знать при выборе лестницы, но никто не знает ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Світлодіодні прожектори та їх особливості»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/svitlodiodni-prozhektori-ta-jih-osoblivosti/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/svitlodiodni-prozhektori-ta-jih-osoblivosti/">Світлодіодні прожектори та їх особливості</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/svitlodiodni-prozhektori-ta-jih-osoblivosti/]Світлодіодні прожектори та їх особливості[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ