СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Історія пожежних закордоном

комментариев: 0 / добавить комментарий

В давні часи як таких пожежних не було. Коли будинок горів, з палаючим вогнем боролися всі, не маючи значення, місто це чи село. Утворювалася цілий ланцюг з людей, від горів дому та до річки, або колодязя.

Відро з водою передавалося з рук в руки, по ланцюжку, поки не дійде до палаючого будинку, хто стояв останнім у ланцюжку людей той і був вогнегасником.

У 1666 році в Лондоні була пожежа знищила та пошкодила 13 000 будівель і споруд, в цій пожежі серед інших згорів собор Святого Павла. Після чого були придумані спеціальні насоси, щоб в ручну качати воду по трубах від водойми, або ж колодязя до місця загоряння. Жителі об'єднувалися в спільноти і групи, які гасили пожежі, внаслідок їх стали називати пожежними. У їх завдання входило кидати всі свої справи і бігти справлятися з пожежею.

Також в місті працював нічний черговий, його ще називали дзвонар, так як він обходив вулиці і дивився, чи немає ніде пожежі, щоб за ранні попередити інших жителів чи села чи міста. Городяни збирали не великі суми грошей, забезпечуючи «пожежних» необхідними матеріалами або просто віддавали як зарплату.

Страховики створювали свої патрульні групи, які контролювали лише застраховані об'єкти, тому допомоги від них особливо не допросишся.

У 1835 році в Нью-Йорку був створений перший оплачуваний патруль з числа добровільних пожежних, їм платили заробітну платню по 250 доларів на рік. Спочатку в цій групі було по чотири людини, але вже через рік їх стало сорок, їх прозвали пожежної поліцією.

У 1855 році була створена перша пожежна вежа в тому ж Нью-Йорку. Але тільки після продажу Фордів пожежні почали використовувати машини.

На сьогоднішній день в США працюють понад однієї тисячі пожежних відділень, укомплектованих професійними працівниками в цій сфері, і більше 15 тисяч відділень, в яких половина професіоналів, а половина просто добровольців. У США більше 800 тисяч осіб добровольців і майже 80 тисяч кваліфікованих працівників.

Перша Пожежна контора в Росії з’явилася в Москві у 1763 році. Пізніше вона перетворилася в Пожежну експедицію. Перша регулярна команда з'явилася в Москві лише через - у році 1823. На пожежі команди добиралися на конях, або, значно пізніше, по залізниці. Перший же автомобіль в однієї з Московських пожежних команд з'явився в 1908 році.

автор: Виктория Федоровна
источник: otipb.at.ua | комментариев: 0 | просмотров: 202 | 30/05/2012
Читайте также:
Бизнес-идея. Получение дохода от выращивания чеснока
В статье рассказано о неплохом и достаточно прибыльном виде заработка ...
Бізнес в кризу - магазин секонд хенд
Я, коли від кого-небудь чую фразу «бізнес з нуля», намагаюся визначити ...
Особливості розвитку підприємницької діяльності в АПК
Проаналізовано розвиток та ефективність підприємництва в сільському го ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Історія пожежних закордоном»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/storiya-pozhezhnih-zakordonom/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/storiya-pozhezhnih-zakordonom/">Історія пожежних закордоном</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/storiya-pozhezhnih-zakordonom/]Історія пожежних закордоном[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ