СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Статті - як безкоштовний спосіб розкручування і просування сайту

комментариев: 0 / добавить комментарий

Статті – один з безкоштовних способів просування і розкручування сайту. Крім того завдяки цьому безкоштовному методу можна підняти свій сайт в пошукових системах і підвищити продажі, що збільшить ваш дохід в два або навіть в три рази.

Отже, в чому ж суть цього методу?

Пишіть статті, що стосуються тематики вашого сайту і розміщуйте їх в каталог статей. Не один, звичайно, а ті, які тільки зможете відшукати в Інтернеті. Завдяки цим статтям ви можете збільшити трафік до свого сайту, продажі і звичайно прибуток, якщо в кінці кожної статті ви додасте посилання на свій сайт. Читачі, що зацікавилися вашими статтями, можливо, захочуть перейти по вашому посиланню і нанести вам несподіваний візит. Крім того, розміщення статті і своєї творчості на сайті безкоштовних статей робить ваші статті доступними для інших веб-майстрів, які можливо захочуть розмістити вашу статтю у себе на сайті, після чого відвідувач його сайту, що прочитав вашу статтю, матиме можливість перейти по посиланню на ваш сайт.

У міру збільшення кількості ваших статей, що опубліковані на сайті безкоштовних статей і на інших сайтах, збільшується і кількість посилань, що ведуть на ваш сайт. Пошукові системи надають велике значення посиланням, що ведуть до сайту - так вони визначають значущість сайту. Чим більше посилань ведуть до сайту, тим більше значення він має для пошукових систем. Цей факт також визначає місце сайту в результатах пошуку.

Якщо мета вашого сайту полягає в просуванні і продажі товарів і послуг, то завдяки посиланням, ведучим до вашого сайту, ви отримаєте більше потенційних покупців. Навіть якщо відвідувачі вашого сайту просто ознайомляться з вашим сайтом, в майбутньому ним, можливо, знадобиться ваш товар і вони можуть повернутися на ваш сайт.

Є також і такі відвідувачі, яким потрібна якась певна річ, але вони не можуть зупинити свій вибір на одному сайті. Вони можуть наткнутися на вашу статтю, зацікавитися її змістом, перейти на ваш сайт і стати вашим покупцем.

Пошукові системи індексують не тільки сайти, але також і опубліковані статті. Як тільки кому-небудь потрібно буде знайти слово, згадане у вашому сайті або статті, пошукові системи видадуть йому ваш сайт або вашу статтю.

Займіться написанням статей і їх розміщенням на сайтах безкоштовних статей і незабаром ви побачите збільшення трафіку до свого сайту, завдяки цьому ви зможете подвоїти або навіть потроїти свій дохід.

автор: Правовласник
комментариев: 0 | просмотров: 71 | 15/11/2009
Читайте также:
История контекстной рекламы
С уверенностью можно сказать, что каждый, мало-мальски активный пользо ...
Не допустите, чтобы ваш сайт случайно удалили из каталогов
Рассматриваются внешние факторы, по причине которых сайт может быть уд ...
Можно ли раскрутить сайт с помощью социальных сетей — 3 простых правила
Роль социальных сетей в процессе продвижения web-ресурсов и бизнеса ра ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Статті - як безкоштовний спосіб розкручування і просування сайту»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/statti-yak-bezkoshtovnii-sposib-rozkruchuvannya-i-prosuvannya-saitu/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/statti-yak-bezkoshtovnii-sposib-rozkruchuvannya-i-prosuvannya-saitu/">Статті - як безкоштовний спосіб розкручування і просування сайту</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/statti-yak-bezkoshtovnii-sposib-rozkruchuvannya-i-prosuvannya-saitu/]Статті - як безкоштовний спосіб розкручування і просування сайту[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ