СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Статті для каталогів статей

комментариев: 0 / добавить комментарий

В умовах постійного змінного алгоритму розрахунку тІЦ Яндекса написання SEO-статей поки що залишається одним з прийнятних способів просування інтернет - сайтів. У цьому огляді ми зупинимося на написанні статей для оптимізації сайтів з огляду на зовнішні чинники.

Отже. Яким чином SEO-статті для каталогів статей служать меті просування сайтів і чому існує безліч каталогів статей, готових прийняти вашу статтю? Насправді, оптимізатори і власники каталогів статей отримують один від одного взаємну вигоду.

Каталог статей живе саме за рахунок того контенту, який генерують для нього оптимізатори. Такі сайти за невеликий проміжок часу обзаводяться великим об'ємом унікального тексту на своїх сторінках, що забезпечує попадання цих сторінок в індекс ПС і, найголовніше, в індекс Яндекса. Далі адміністратор каталогу вже знає що робити, як отримати фінансову вигоду зі свого сайту і так далі.

Для оптимізатора, що додає статтю в каталог, вигода очевидна. З'являється ще одне посилання на сайт, що ним просувається. Але є "але". У різних каталогів існують різні вимоги для пропонованих ним статей. І лише після проходу фільтру під назвою "адміністратор", стаття публікується в каталозі.

Серед інших вимог до статей, можливо виділити декілька таких, які діють в переважному числі каталогів.

По-перше – це унікальність тексту. Стаття не буде опублікована в каталозі, якщо адміністратор при перевірці виявить, що та ж сама стаття була вже розміщена в сотні інших каталогах статей. Пам'ятайте, що унікальність тексту підвищує шанс індексування вашої статті, а значить і посилання на ваш сайт, Google! До того ж, спеціально для тих, кому важливий тІЦ – якщо посилання на ваш сайт буде знайдено Яндексом з різних сторінок сайтів, що містять відмінний один від одного контент, то тІЦ вашому сайту підвищиться набагато більш охоче, ніж якщо посилання вестимуть із сторінок з однаковим контентом.

По-друге – це достовірність тексту, письменність тексту, його оформлення і відповідність законам країни, громадянином якої є адміністратор. Ви не повірите, але адміністратори дійсно читають пропоновані статті.

Ну і, по-третє – це посилання. Краще, не більше двох. Посилання повинне вести на функціонуючий сайт, а не на помилку 500.

Щоб опублікувати статтю, в більшості каталогів потрібно пройти процедуру реєстрації. Після додавання статті, вона відправляється на попередню модерацію. Ваша стаття може знаходитися на перевірці від одного до трьох тижнів. Приділить час, щоб прочитати правила каталогу і вимоги до статей.

Бажаємо всім успіхів в просуванні ваших проектів!

автор: Чорний оптимізатор
комментариев: 0 | просмотров: 56 | 12/11/2009
Читайте также:
История контекстной рекламы
С уверенностью можно сказать, что каждый, мало-мальски активный пользо ...
Не допустите, чтобы ваш сайт случайно удалили из каталогов
Рассматриваются внешние факторы, по причине которых сайт может быть уд ...
Можно ли раскрутить сайт с помощью социальных сетей — 3 простых правила
Роль социальных сетей в процессе продвижения web-ресурсов и бизнеса ра ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Статті для каталогів статей»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/statti-dlya-katalogiv-statei/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/statti-dlya-katalogiv-statei/">Статті для каталогів статей</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/statti-dlya-katalogiv-statei/]Статті для каталогів статей[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ