СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Соняшник – унікальний дар природи і джерело зцілення

комментариев: 0 / добавить комментарий

Серед слов'ян завжди були багато любителів поклацувати насіннячка. Особливою популярністю користувалися насіннячка соняшнику. Ця рослина в рівній мірі любить сонце і воду і краще всього виростає в південних регіонах Росії, особливо на Кубані. Дуже багато вирощують соняшнику і на Україні. Ця рослина є одним головних постачальників рослинної олії на наші кухні. Вирощування соняшнику мало і має стратегічне значення для країни.

Добра оливкова олія, але наша, соняшникова, ні в чому їй не поступається. Це тільки останнім часом стали багато користуватися оливковою олією, адже в радянські часи основною рослинною олією була саме соняшникова. Та і зараз багато блюд в своєму приготуванні вимагають застосування соняшникової рослинної олії. Але мало хто замислюється про цілющі властивості цього продукту.

Із-за великого вмісту ненасичених жирних кислот олія соняшнику дуже ефективна при лікуванні атеросклерозу. Її можна застосовувати і як профілактичний засіб від цієї хвороби. У народі відомі послаблюючі властивості соняшникової олії. Сприяє вона і кращому виділенню жовчі. Тому є дуже корисною при захворюваннях жовчних шляхів і печінки.

Східні слов'яни використовували олію соняшнику як засіб, що загоює, при свіжих ранах або при опіках. Особливо вона добра при опіках і навіть здатна зменшити пекучий біль, що виникає при цьому.

Фармацевти застосовують пектин, що здобувається з кошиків соняшнику, як основний засіб у виготовленні шлунково-кишкових препаратів.

А російські селяни давним-давно виготовляли настоянку горілки на листі і пелюстках соняшнику, яку потім застосовували для лікування при лихоманці, кропив'янці, простуді, невралгії, розладі травлення. Водна настоянка з тих же елементів соняшнику використовувалася для полегшення астматичних нападів, при кольках в животі.

Використовували настоянки з соняшнику і для зовнішнього застосування. Ними розтирали суглоби уражені ревматизмом або подагрою.

Відомо, що всього п'ятдесят грамів насіннячок соняшнику здатні забезпечити дорослу людину на цілу добу вітаміном Є і необхідними ненасиченими жирними кислотами.

Інформацію розміщено: каталог статей

комментариев: 0 | просмотров: 65 | 04/01/2010
Читайте также:
Целебная моринда
Некоторые рецепты по применению для лечения в домашних условиях растен ...
Чем полезен кислородный коктейль
Народная мудрость гласит: "новое - это хорошо забытое старое". Ярким п ...
Альтернативна медицина – фітотерапія
У статті йдеться про такий метод лікування, як фітотерапія. Кому можна ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Соняшник – унікальний дар природи і джерело зцілення»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/sonyashnik-unikalnii-dar-prirodi-i-dzherelo-ztsilennya/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/sonyashnik-unikalnii-dar-prirodi-i-dzherelo-ztsilennya/">Соняшник – унікальний дар природи і джерело зцілення</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/sonyashnik-unikalnii-dar-prirodi-i-dzherelo-ztsilennya/]Соняшник – унікальний дар природи і джерело зцілення[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ