СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Скажи мені, хто твій ворог, і я скажу, хто ти...

комментариев: 3 / добавить комментарий

Суспільство останнім часом поділилося на "своїх" та "чужих", немає жодної сім`ї, яка не відчула на собі негативні впливи від розколу. У багатьох друзі залишилися по інший бік барикад, а хтось навіть зовсім їх втратив у прямому чи переносному сенсі, та трагедії людських життів на цьому не закінчилися, багато хто навіть досі не визначився, де ж насправді його місце, кого гуманніше, чи пак вигідніше підтримати...

Як же насправді жителі нашої столиці вболівають за долю країни, кого підтримують - це було основним питанням, яке ми сьогодні намагалися дослідити.

Декілька наших журналістів вирішило поспілкуватися с відпочиваючими найпрекрасніших парків Києва.

Парк Феофанія, що розташований на межі міста Києва з кожним роком стає все красивішим та кращим, з роками він переріс у справжню пам'ятку архітектури та дизайну, тут побував чи не кожен киянин, тож ми і вирішили почати звідси..

Питання до відпочиваючих були подібними: Чи слідкуєте ви за останніми політичними подіями? Яке значення для вас мають останні події в державі? Та чи може Украіна отримати перемогу в довгій боротьбі за свою незалежність?

Якими були відповіді наших співрозмовників...

Савченко Маргарита Сергіївна, пенсіонерка:

- Шановні дівчатка, я довго прожила в Києві, багато чого побачила на своєму житті, дуже жаль, що все життя так хутко міняється, думаю, наша держава варта більшого, ніж відбувається зараз. Яка руйнація, які жертви, все це дуже важко бачити і переживати. Ви ще молоді, сподіваюся, що вам пощастить жити уже в іншій мирній країні, якою незабаром хотілось би бачити нашу Україну.

Стус Уляна Василівна, держслужбовець:

- Найбільше мене гнітить нинішня невизначеність подальшого майбуття, оскільки мі сподівалися близького розквіту, але сталося, на жаль, не так, як гадалося… Дуже останнім часом засмучує курс долара, що здавалося, не мав би так впливати на наше життя, оскільки за кордон я не їжджу, але зараз зарплата вимірюється старими мірками, а ось вартість речей та продуктів підвищилась, навіть тих, що виробляються в Україні. Дуже хочеться сподіватися на найближче покращення ситуації.

Охріменко Семен Михайлович, перевізник (прим авт.: супутник Уляни Василівни):

- А звідкіля візьметься стабільність, коли наші співвітчизники самі провокують нестабільність, грають, як то говориться, на 2 фронти, серед моїх колег є такі, що ніби за Україну вболівають, але тільки з`явилась можливість "урвати" грошей - забули про всю честь та гідність, імена називати не буду, оскільки вони самі знають, що роблять недобре, а от комусь іншому хіба можна на це безчинство очі розкрити, Люди помічають тільки коли їм самим допекло, а поки їй особисто не стосується, то знову ж - "моя хата скраю"

Ганна Базалук, наш корреспондент:

- То ви думаєте, ми самі винні в своїх проблемах?

Семен Михайлович:

- А то ж як? Ви просто ще не розумієтеся, що таке бізнес, хай йому грець, коли людина хоче заробити гроші, то іноді ладна на такі вчинки, про які потім і говорити і думати соромно, але одразу вона про це не думає - гроші перед очима. Ось скільки разів мені пропонували можливість гарно заробити, але піти проти власного сумління - то я відмовився, хтось скаже - дурний.. Але я певен що спатиму з чистим сумлінням, а ті, хто насправді повіз чи зброю, чи інший недостойний вантаж, як вони про це розкажуть наступним поколінням? Чи будут говорити, що так було треба, а чи грошима та подарунками буде відкуплятися? Пробачте, але я такого не розумію, і ніколи не зрозумію..

Маргарита Сергіївна:

- Я також згодна, що кожна людина повинна в наш час самовизначитися, а не рватися між 2 вогнів, як-то знаєте давній бородатий анекдот:

У зоопарку всім звірям дали наказ поділитися на гарних та розумних, а мавпа стоїть ніяк не вирішить, куди їй краще - до красивих чи до розумних. Але то жарт, а зараз така невизначеність призводить до байдужості чи ворожнечі, і в решті решт - до справжніх людських трагедій. У нашому житті такі рішення даються важче, але неправильно прийняте рішення призводить до непоправного, що ми зараз і спостерігаємо у нашій державі.

Семен Михайлович:

- Я би вам радив зайнятися висвітленням недостойних вчинків подібних "людиноподібних", можливо тоді, нарешті, наступить мир в нашій країні.

Ганна Базалук:

- Дуже дякую вам за бесіду, думаю, ми спробуємо дослідити озвучену вами проблему найближчим часом. Доброго вам відпочинку.

Ось така несподівана бесіда. Чи ж насправді горе нашого суспільства криється в нас самих? Чи ж ми винні в тому, що нас хтось має намір загарбати? Де шукати істину? Кому насправді можна довіряти, і що криється за маскою кожної людини, що живе поруч - відчай, відвертість чи навпаки ненависть та зрада?

Ось на такій непростій ноті ми сьогодні завершили наше опитування, питань багато, чи зможемо мі знайти відповіді...

Продовження

автор: Матвійчук Сергій
комментариев: 3 | просмотров: 161 | 01/07/2015
Читайте также:
Царство мёртвых
Царство мертвых - статья известного бизнесмена и мецената Рубена Григо ...
Скажи мені, хто твій ворог - і я скажу, хто ти... (продовження)
Ми раніше вже починали досліджувати проблему "ворогів всередині держав ...
Робота з неповнолітними засудженими
Один із напрямків роботи Кримінально-виконавчої інспекції Старобешівсь ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
1
Виктория | 19/05/2015
Я підтримую Семена Михайловича, таких ворогів всередині держави треба на люди показувати, щоб всі знали, хто насправді плюндрує честь нашої держави.
2
Любомир | 21/05/2015
Правильно, давайте таких уродов на мыло, а то из-за них другие собой жертвуют, а благодарности никакой!
3
Марина Семенюк | 21/05/2015
Да, такие люди бывают, и что обидно - их немало - лишь бы свое пузо напхать, а другие пусть за них и за себя парятся.
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Скажи мені, хто твій ворог, і я скажу, хто ти...»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/skazhi-meni-hto-tvii-vorog-i-ya-skazhu-hto-ti/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/skazhi-meni-hto-tvii-vorog-i-ya-skazhu-hto-ti/">Скажи мені, хто твій ворог, і я скажу, хто ти...</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/skazhi-meni-hto-tvii-vorog-i-ya-skazhu-hto-ti/]Скажи мені, хто твій ворог, і я скажу, хто ти...[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ