СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Системы поверхностного водоотвода

комментариев: 0 / добавить комментарий

Вода. Символ життя, невід’ємна частина нашого життя, джерело енергії і, разом з цим, - непереборна стихія, яка враз може перетворитися з друга на нещадного й небезпечного ворога.

Протягом багатьох віків людина вчилася приборкувати цю стихію, прагнула керувати та володарювати цією стихією.

І в багатьох випадках людині це вдалося: керована стихія надає нам тепло та світло, допомагає видобувати корисні копалини і навіть розважає в аквапарках.

Але не завжди ця стихія так лагідно приборкується. На жаль й сьогодні надлишки вологи збігаються у великі потоки, які несуть немало лиха, руйнують та вбивають. З різних кутків світу приходять сумні звістки про зсуви, селі, потопи. Не оминає лиха година й Україну. Цілі області в сезон дощів опиняються під водою. Гине худоба, руйнуються дороги, будови, мости, а найстрашніше – гинуть люди.

Це, зазвичай, відбувається з причини того, що щільність заселення територій стає більшою, створюється більше перешкод на шляху у води, яка тече поверхнею. Люди і вода опиняються на одному шляху. На шляху, на якому програє слабкіший. В цьому протистоянні перемир’я не вкладеш, а спасіння бігством також не вихід.

В цьому питанні з водою потрібно «домовлятись» - хто і якою дорогою буде йти. Адже, коли в кожного свій, окремий, шлях, то вода та люди не будуть заважати одне одному.

Саме тому на початку 2000-го року компанія «Стандарт Парк» і почала виробництво в Україні систем поверхневого водовідводу, переймаючи передовий світовий досвід.

Вперше проблемами водовідведення люди почали перейматися ще у стародавньому Римі, тому що ще тоді вони побачили руйнівну силу звичайних потічків дощової води: розмивалися грунтові дороги, будинки та їх фундаменти також зазнавали руйнації під впливом води.

Системи заглиблених каналів з решітками ТМ «Стандартпарк» є сучасними нащадками прадавніх винаходів древніх римлян.

За допомогою системи поверхневого водовідводу, облаштованої з лотків ТМ «Стандартпарк», Ви маєте можливість попередити негативний вплив надлишкової вологи на дороги та будівлі, не втрачаючи зовнішньої естетики. Різноманітний асортимент матеріалів(бетон, полімер бетон та пластик), лотків різної пропускної здатності та класів навантаження, великий вибір решіток(від стальної штампованої, до чавунного лиття або пластику), допоможе Вам вирішити проблему водовідведення на будь-яких територіях: від приватного котеджу до логістично-вантажного терміналу, від тенісного корту до великих спортивних споруд та стадіонів, від пішохідної зони в парку до швидкісних автомагістралей, від маленького гаража до надсучасних багаторівневих паркінгів, від офісних центрів до аеропортів.

В усьому світі вже переконалися, що зібрати та спрямувати воду у потрібному напрямку набагато дешевше, ніж потім ліквідувати наслідки її руйнівної дії.

В нашій країні ще деколи з недовірою відносяться до проблеми водовідведення, рахують, що вода може збігати й по поверхні дорожнього покриття та сама знайде собі шлях. Люди не вірять, що маленький потічок води може спричинити великі проблеми.

Звісно ж, маленький струмочок не викликає ніяких негативних емоцій, а тільки милування. Але не будемо забувати, що бурхливі та стрімкі гірські річки починаються з маленького й тоненького потічка. А ці потужні ріки руйнують гори…

Системи поверхневого водовідводу ТМ «Стандартпарк» стають на заваді можливості об’єднатися таким невеличким потічкам у бурхливу та непередбачувану стихію, збираючи та відводячи кожний маленький потічок в систему ливньових каналізацій. Завдяки використанню систем поверхневого водовідводу ТМ «Стандартпарк» вже сьогодні в Україні вдається заощадити мільйони гривень на реконструкцію та ремонт.

Системи поверхневого водовідводу ТМ «Стандартпарк» вже сьогодні захищають пам’ятки старовини, такі як замок в Кам’янець-Подільському, Кирилівську церкву у Києві, частину колишньої Київської фортеці, Оперний театр в Одесі; допомагають безперешкодно функціонувати за любих погодних умов великій кількості вантажних та вантажно-логістичних терміналів по всій території України; попереджують потрапляння в грунт та у воду шкідливих та отруйних речовин на авто-заправних комплексах, шкідливих виробництвах, залізно-рудних та сталеплавильних підприємствах; допомагають дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог на підприємствах харчової промисловості; забезпечують комфортні умови проведення спортивних змагань на стадіонах України.

На сьогоднішній час компанія «Стандарт Парк» є потужним національним виробником матеріалів для систем поверхневого водовідводу та ландшафтоутворюючих матеріалів з бетону, полімер бетону, пластику, сталі та чавуну. Має 4 власних офіса на Півдні, Півночі, Заході та Сході України, торгових представників в регіонах, розгалужену сітку дилерів та дистриб’юторів. Співпрацює з провідними будівельними компаніями з України та іноземними забудовниками й інвесторами, з провідними операторами будівельних гіпермаркетів в Україні. В компанії створено власний інженерно-інсталяційний підрозділ, фахівці якого можуть надати технічне рішення по водовідведенню на об’єкті, зробити гідравлічний розрахунок системи, провести семінар-навчання або презентацію для архітекторів, проектантів, будівельників, виїхати на об’єкт будівництва, надати консультації та здійснити контроль монтажу систем поверхневого водовідводу ТМ «Стандартпарк», зробити монтаж систем поверхневого водовідводу.

З дня в день компанія «Стандарт Парк» вдосконалює технології виробництва, запроваджує нові типи продукції та розширює асортимент продукції, яку виробляє на власних заводах.

Так само компанія вдосконалюється й сама. Постійно підвищується рівень знань працівників компанії. Навчання, самонавчання та самовдосконалення є одним з провідних принципів роботи персоналу компанії «Стандарт Парк».

автор: Вараева Ирина
комментариев: 0 | просмотров: 49 | 29/09/2009
Читайте также:
Скрытые люки под плитку
Специальные скрытые люки под плитку позволяют обеспечить беспрепятстве ...
Инновационная разработка в области лакокрасочных материалов - самосветящаяся в темноте краска
Светонакопительная краска - замечательный способ красиво и оригинально ...
Производство мебельного щита
Клееный мебельный щит - это массив из дерева или ДСП, в качестве основ ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Системы поверхностного водоотвода»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/sistemy-poverhnostnogo-vodootvoda/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/sistemy-poverhnostnogo-vodootvoda/">Системы поверхностного водоотвода</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/sistemy-poverhnostnogo-vodootvoda/]Системы поверхностного водоотвода[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ