Шуби, хутро та хутрові вироби - що обрати?
Обираючи хутро за зовнішнім виглядом, ми орієнтуємося на модні тенденції та власний смак, але у нашому доволі сирому і прохолодному кліматі не варто забувати, що придбаний нами хутряний виріб має бути ще й практичним. Звичайно, якщо є така можливість, то можна купити пальто чи куртку на холодну осінь і шубку - на морозну зиму, та й тут розмаїття фасонів примушує задуматися.
Вибором на всі випадки життя можна вважати на півпальто або пальто "три чверті". Молоді мають сподобатися класичні спортивні куртки до середини стегна, можливо з капюшоном. Такі куртки будуть зручні і для жінок, які часто пересуваються автомобілем. Класичні куртки часто супроводжуються поясом, який дозволяє поєднати 2 моделі в одній речі. Обираючи модель з поясом, треба звернути увагу, що пояс має бути також з хутра, адже шкіряні пояси наносять шкоду ніжному покрову хутра.
Не менш універсальним вибором є речі класичного стилю, адже класика завжди в моді, а головні убори, взуття, сумочки та інші аксесуари дають можливість у кожному сезоні поглянути на неї під новим кутом зору.
Якщо ваша ціль - підкреслити свою жіночність та елегантність, доповніть свій образ хутровою пелериною, палантином або горжеткою. Не менш вишукано буде виглядати і шарф з натурального хутра.
Пелерини, ці широкі хутрові накидки до пояса без рукавів з коміром або без, зазвичай одягаються поверх сукні. Їх виготовляють з таких цінних видів хутра, як соболь, шиншила, норка, песець, чорнобурка тощо.
Напівпелерини нагадують дуже широкий шарф і нерідко замінюють його у зимовому гардеробі, адже вони дещо вужчі та коротші за перелину. Найкраще пасують напівпелерини з хутра з довгим ворсом: песця, чорнобурки або єнота.
Палантин - це повністю хутрова або оторочена хутром накидка на шовковій підкладці у вигляді довгого (близько двох метрів) шарфа, ширина якого може сягати 70 см. Для палантину зазвичай обирають хутро з низьким ворсом - норку, соболь, шиншилу.
Горжеткою називають шарф з цільної шкурки (з лапками та хвостом) з різних цінних видів лисиць, а також з норки, соболя, песця й чорнобурки. Хутро для горжетки може бути на підкладці або нерозрізане, у вигляді цільної трубки.
Хутрові шарфи зазвичай роблять надзвичайно довгими - до 3 метрів. За бажанням клієнта хутровий шарф може бути двостороннім, або з одного боку мати підкладку.
За способом виготовлення вирізняють хутрові вироби пошиті з цілих шкірок та пошиті в розпуск. Пошиття з цілих шкірок значно простіше у виконанні, проте обмежує кількість моделей, які можна обрати.
При пошитті в розпуск майстер розрізає шкірки на дві частини по хребту або животу, а потім "ялинкою" під певним кутом на смужки від 2 до 8 мм, які зміщуються так, щоб хутрове полотно виглядало суцільним, і зшиваються. Завдяки такій кропіткій праці можна пошити хутровий виріб будь-якої моделі без видимих стиків між шкірками.
Майстри Тисмениці володіють обома способами пошиття хутрового одягу на найвищому професійному рівні. Впевнитися в цьому ви зможете в магазині підприємства "ХутроСвіт".
URL | http://www.stateyki.org.ua/articles/shubi-hutro-ta-hutrovi-virobi-scho-obrati/ |
Ссылка | <a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/shubi-hutro-ta-hutrovi-virobi-scho-obrati/">Шуби, хутро та хутрові вироби - що обрати?</a> |
BBCode | [url=http://www.stateyki.org.ua/articles/shubi-hutro-ta-hutrovi-virobi-scho-obrati/]Шуби, хутро та хутрові вироби - що обрати?[/url] |