СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Шуби, хутро та хутрові вироби - що обрати?

комментариев: 0 / добавить комментарий

Шуби, хутро та хутрові вироби - що обрати?

Обираючи хутро за зовнішнім виглядом, ми орієнтуємося на модні тенденції та власний смак, але у нашому доволі сирому і прохолодному кліматі не варто забувати, що придбаний нами хутряний виріб має бути ще й практичним. Звичайно, якщо є така можливість, то можна купити пальто чи куртку на холодну осінь і шубку - на морозну зиму, та й тут розмаїття фасонів примушує задуматися.

Вибором на всі випадки життя можна вважати на півпальто або пальто "три чверті". Молоді мають сподобатися класичні спортивні куртки до середини стегна, можливо з капюшоном. Такі куртки будуть зручні і для жінок, які часто пересуваються автомобілем. Класичні куртки часто супроводжуються поясом, який дозволяє поєднати 2 моделі в одній речі. Обираючи модель з поясом, треба звернути увагу, що пояс має бути також з хутра, адже шкіряні пояси наносять шкоду ніжному покрову хутра.

Не менш універсальним вибором є речі класичного стилю, адже класика завжди в моді, а головні убори, взуття, сумочки та інші аксесуари дають можливість у кожному сезоні поглянути на неї під новим кутом зору.

Якщо ваша ціль - підкреслити свою жіночність та елегантність, доповніть свій образ хутровою пелериною, палантином або горжеткою. Не менш вишукано буде виглядати і шарф з натурального хутра.

Пелерини, ці широкі хутрові накидки до пояса без рукавів з коміром або без, зазвичай одягаються поверх сукні. Їх виготовляють з таких цінних видів хутра, як соболь, шиншила, норка, песець, чорнобурка тощо.

Напівпелерини нагадують дуже широкий шарф і нерідко замінюють його у зимовому гардеробі, адже вони дещо вужчі та коротші за перелину. Найкраще пасують напівпелерини з хутра з довгим ворсом: песця, чорнобурки або єнота.

Палантин - це повністю хутрова або оторочена хутром накидка на шовковій підкладці у вигляді довгого (близько двох метрів) шарфа, ширина якого може сягати 70 см. Для палантину зазвичай обирають хутро з низьким ворсом - норку, соболь, шиншилу.

Горжеткою називають шарф з цільної шкурки (з лапками та хвостом) з різних цінних видів лисиць, а також з норки, соболя, песця й чорнобурки. Хутро для горжетки може бути на підкладці або нерозрізане, у вигляді цільної трубки.

Хутрові шарфи зазвичай роблять надзвичайно довгими - до 3 метрів. За бажанням клієнта хутровий шарф може бути двостороннім, або з одного боку мати підкладку.

За способом виготовлення вирізняють хутрові вироби пошиті з цілих шкірок та пошиті в розпуск. Пошиття з цілих шкірок значно простіше у виконанні, проте обмежує кількість моделей, які можна обрати.

При пошитті в розпуск майстер розрізає шкірки на дві частини по хребту або животу, а потім "ялинкою" під певним кутом на смужки від 2 до 8 мм, які зміщуються так, щоб хутрове полотно виглядало суцільним, і зшиваються. Завдяки такій кропіткій праці можна пошити хутровий виріб будь-якої моделі без видимих стиків між шкірками.

Майстри Тисмениці володіють обома способами пошиття хутрового одягу на найвищому професійному рівні. Впевнитися в цьому ви зможете в магазині  підприємства "ХутроСвіт".

автор: ХутроСвіт
источник: www.hutrosvit.com/ua | комментариев: 0 | просмотров: 620 | 16/11/2009
Читайте также:
Как подобрать тактические перчатки
В данной статье немного приоткрываем завесу и расскажем о разновидност ...
Как правильно выбирать кожаную обувь?
Кожаная обувь занимает одно из лидирующих позиций в популярности. Акти ...
Несколько факторов в пользу одежды секонд хенд
В данной статье хочу рассказать о некоторых факторах и развеять мифы в ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Шуби, хутро та хутрові вироби - що обрати?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/shubi-hutro-ta-hutrovi-virobi-scho-obrati/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/shubi-hutro-ta-hutrovi-virobi-scho-obrati/">Шуби, хутро та хутрові вироби - що обрати?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/shubi-hutro-ta-hutrovi-virobi-scho-obrati/]Шуби, хутро та хутрові вироби - що обрати?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ