СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Що таке целюліт?

комментариев: 0 / добавить комментарий

Напевно, багато дівчат з часом, дивлячись на себе в дзеркало, починають помічати нерівності шкіри і жирові відкладення на стегнах і сідницях. Це і є той самий поширений ворог жінок - целюліт. Давайте ж розберемося, що таке целюліт? І які є методи боротьби з ним.

Цей термін з'явився на початку двадцятого століття. У 1987 р. Американська Медична Асоціація JAMA заявила, що целюліт не є хворобою і це, швидше за все наслідки нашого неправильного способу життя. У наш час, не багато людей можуть змусити себе вести активний спосіб життя. Ми багато часу проводимо сидячи за комп'ютером, полюбляємо у вихідні повалятися на дивані і навіть звичайну ходьбу, яка, до речі, є дуже корисним засобом для здоров'я, нам замінює крісло автомобіля. І таким чином у нас виробляється брак м'язової активності, яка в подальшому і призводить до порушення відтоку венозної крові і лімфи, що і викликає розвиток целюліту.

Ну а які ж є методи боротьби з даним явищем, запитаєте ви? Давно відомим способом в боротьбі з целюлітом є використання для догляду за тілом кавової гущі. Всі процедури повинні проводитися перед сном. Свіжі зерна кави, потрібно подрібнити і залити розчином з лікувальними екстрактами. Після цього дати розчину настоятися протягом двох годин. Гущавину, що потім вийшла, вичавлюють і проводять чищення шкіри. Саму гущавину не варто поспішати викидати, оскільки її також застосовують для обгортань і масажу сідниць і стегон. Ну а у наш час придумана достатньо велика кількість цілих комплексів по боротьбі з цим явищем, ефективних і не дуже. Отже, ви без проблем зможете підібрати метод, що найбільш підходить саме вам, і обов'язково переможете целюліт.

Стаття розміщена в каталозі статей

комментариев: 0 | просмотров: 43 | 08/01/2010
Читайте также:
Окрашивание волос в салоне красоты и дома. В чем разница?
В салоне красоты de Lis г. Киева вы получите тот результат окрашивания ...
Эффективная и безопасная чистка лица в салоне
Чистка лица – косметологическая процедура, избавляющая кожу от орогове ...
Как мужчине выбрать нижнее белье для своей женщины: 5 полезных советов
Во всем мире миллионы мужчин постоянно мучит вопрос - как выбрать и ку ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Що таке целюліт?»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/scho-take-tselyulit/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/scho-take-tselyulit/">Що таке целюліт?</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/scho-take-tselyulit/]Що таке целюліт?[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ