СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Рука допомоги

комментариев: 0 / добавить комментарий

Вже більше 25 років Україна живе в умовах епідемії ВІЛ/СНІДУ. І багато років однією з істотних перешкод на дорозі подолання епідемії є дискримінація ВІЛ-позитивних людей. В даний час в Україні було зареєстровано більше 212 тисяч хворих з Віл-інфекцією, з них близько 45 тисяч – жителі Донецької області. Це п'ята частина. За словами експертів, на сьогоднішній день епідеміологічна ситуація в Донецької області з ВІЛ-ІНФЕКЦІЄЮ/СНІДОМ залишається складною. Як відомо найбільш схильні до зараження не благополучні люди, що ведуть безладний спосіб життя. У зв'язку з цим, з метою запобігання і допомоги 3 березня 2014 року в кримінально-виконавчій інспекції Будьоннівського району м. Донецька пройшла зустріч представника добродійної організації «Світанок».

Представник БО «Світанок» Наталя провела конфіденціальну бесіду з кожним із засуджених до покарання не пов'язаним з позбавленням волі, пояснила, що ВІЛ в організмі може спростувати або підтвердити лише тест. І якщо тест позитивний, то при своєчасно назначеному правильному лікуванні можна прожити довге повноцінне життя. Після чого частина з них визнали свою наркозалежність і виявили бажання обстежуватися на наявність ВІЛ/СНІДУ. В рамках програми добродійного фонду засудженим були видані спец-набори до складу яких входять: засоби індивідуального захисту, інформаційні матеріали. Всі підзвітні кримінально-виконавчій інспекції Будьоннівського району прослухали лекцію про шкоду наркотиків і їх згубний вплив як на психічне здоров'я того хто вживає, так і на психічне здоров'я оточуючих а також про анонімне експрес-тестування на ВІЛ і сифіліс. А також їм нагадали про шляхи передачі ВІЛ, а саме через кров, статевим шляхом, від ВІЛ-позитивної матері до дитини. В кінці зустрічі засуджені подякували інспекторам і соціальному співробітнику за надану консультативну допомогу.

Підбиваючи підсумки хотілося б звернути увагу кожного, на те, що ніколи не пізно протягнути руку і допомогти попередити поширення ВІЛ/СНІДУ, адже як свідчить народна мудрість «Зі світу по нитці – бідному на сорочку».

автор: Інспектор КВІ Будьоннівського р-ну Реготун Т.А.
комментариев: 0 | просмотров: 36 | 04/03/2014
Читайте также:
Как контролировать уровень сахара в крови?
Статья о здоровом способе жизни, медицинской технике, магазине "Диабет ...
Кто должен досматривать пожилого родственника?
Хотят ли наши родители того, чтобы мы бросили все свои дела, всю свою ...
Почему люди делают пластические операции
Пластическая операция - серьезный шаг. Вы уверены, что она вам нужна? ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Рука допомоги»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/ruka-dopomogi/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/ruka-dopomogi/">Рука допомоги</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/ruka-dopomogi/]Рука допомоги[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ