СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Рука допомоги

комментариев: 0 / добавить комментарий

Вже більше 25 років Україна живе в умовах епідемії ВІЛ/СНІДУ. І багато років однією з істотних перешкод на дорозі подолання епідемії є дискримінація ВІЛ-позитивних людей. В даний час в Україні було зареєстровано більше 212 тисяч хворих з Віл-інфекцією, з них близько 45 тисяч – жителі Донецької області. Це п'ята частина. За словами експертів, на сьогоднішній день епідеміологічна ситуація в Донецької області з ВІЛ-ІНФЕКЦІЄЮ/СНІДОМ залишається складною. Як відомо найбільш схильні до зараження не благополучні люди, що ведуть безладний спосіб життя. У зв'язку з цим, з метою запобігання і допомоги 3 березня 2014 року в кримінально-виконавчій інспекції Будьоннівського району м. Донецька пройшла зустріч представника добродійної організації «Світанок».

Представник БО «Світанок» Наталя провела конфіденціальну бесіду з кожним із засуджених до покарання не пов'язаним з позбавленням волі, пояснила, що ВІЛ в організмі може спростувати або підтвердити лише тест. І якщо тест позитивний, то при своєчасно назначеному правильному лікуванні можна прожити довге повноцінне життя. Після чого частина з них визнали свою наркозалежність і виявили бажання обстежуватися на наявність ВІЛ/СНІДУ. В рамках програми добродійного фонду засудженим були видані спец-набори до складу яких входять: засоби індивідуального захисту, інформаційні матеріали. Всі підзвітні кримінально-виконавчій інспекції Будьоннівського району прослухали лекцію про шкоду наркотиків і їх згубний вплив як на психічне здоров'я того хто вживає, так і на психічне здоров'я оточуючих а також про анонімне експрес-тестування на ВІЛ і сифіліс. А також їм нагадали про шляхи передачі ВІЛ, а саме через кров, статевим шляхом, від ВІЛ-позитивної матері до дитини. В кінці зустрічі засуджені подякували інспекторам і соціальному співробітнику за надану консультативну допомогу.

Підбиваючи підсумки хотілося б звернути увагу кожного, на те, що ніколи не пізно протягнути руку і допомогти попередити поширення ВІЛ/СНІДУ, адже як свідчить народна мудрість «Зі світу по нитці – бідному на сорочку».

автор: Інспектор КВІ Будьоннівського р-ну Реготун Т.А.
комментариев: 0 | просмотров: 23 | 04/03/2014
Читайте также:
Кто должен досматривать пожилого родственника?
Хотят ли наши родители того, чтобы мы бросили все свои дела, всю свою ...
Почему люди делают пластические операции
Пластическая операция - серьезный шаг. Вы уверены, что она вам нужна? ...
Фізіотерапія як метод лікування
Що таке фізіотерапія? Які види процедур користуються популярністю в су ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Рука допомоги»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/ruka-dopomogi/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/ruka-dopomogi/">Рука допомоги</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/ruka-dopomogi/]Рука допомоги[/url]


Інтернет реклама УБМ
Наши партнеры
Покер онлайн
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ