СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Розкручування сайту за допомогою засобів реєстрації в каталогах

комментариев: 0 / добавить комментарий

Останнім часом у майстрів встає питання про те, як же розкручувати сайти. Конкуренція в усіх без виключення сегментах росте з дня на день та і самі пошукові системи постійно міняють алгоритми, що значно ускладнює трудові будні рядового оптимізатора. Так, щоб бути успішним в бізнесі, потрібно постійно розвиватися, шукати нові прийоми розкручування сайту.

Найбільш старим способом розкручування є реєстрація в каталогах. Ще років дев'ять тому можна було користуватися сервісами авто реєстрації в каталогах, більш того, вона навіть давала результат. Але справжні алгоритми систем указують на те, що колишні методи просто перестали працювати. І настав час застосовувати щось нове.

Хорошим способом є публікація статей! Що це таке? Оптимізатор працює із замовником, з'ясовує рід його роботи, характер предмету. На підставі зібраної інформації професійний журналіст пише огляди, які в цій ситуації розміщуються на спеціальних майданчиках. Зрозуміло, що розміщення даних відбувається на ресурсах схожої тематики. Кожна стаття має одну або декілька встановлених посилань. Як би потім не мінялися алгоритми, такі статті, посилання на них добре індексуються всіма найбільшими, найбільш важливими пошуковими системами. При складанні сторінки видачі по запиту ці посилання враховуються, а сайт, що розкручується, рухається на вигідніші позиції у видачі. Природно, даний спосіб не позбавлений недоліків, проте жоден з них не відноситься до самого клієнта.

Вся складність такої роботи полягає в трудомісткості. Можна скористатися існуючими програмами, вони прискорюють процес, але і погіршують кінцевий результат. Оптимізаторські компанії займаються розкручуванням проектів, деякі здійснюють ручну реєстрацію в каталогах статей. Це означає, що буквально кожна стаття буде проведена через ручну обробку. Оптимізатор уважно заповнить всі поля, що не зможе зробити жодна програма. На один проект фахівець може витратити до семи годин свого часу, що цілком можна порівняти з одним робочим днем.

Таким чином, реєстрація в каталогах статей завершена. Залишається лише почекати результатів. Павуки пошукових систем знайдуть всю інформацію, приймуть її до обліку. Вам лише залишається спостерігати процес підвищення позицій. Відзначимо, що розкручування у такий спосіб багато в чому визначається якістю текстів і самої бази зібраних каталогів. Матеріали повинні бути повністю унікальними, якісними, пізнавальними, а також нести смислове навантаження.

автор: Оптимізатор
комментариев: 0 | просмотров: 58 | 12/11/2009
Читайте также:
История контекстной рекламы
С уверенностью можно сказать, что каждый, мало-мальски активный пользо ...
Не допустите, чтобы ваш сайт случайно удалили из каталогов
Рассматриваются внешние факторы, по причине которых сайт может быть уд ...
Можно ли раскрутить сайт с помощью социальных сетей — 3 простых правила
Роль социальных сетей в процессе продвижения web-ресурсов и бизнеса ра ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Розкручування сайту за допомогою засобів реєстрації в каталогах»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/rozkruchuvannya-saitu-za-dopomogoyu-zasobiv-rejestratsiji-v-katalogah/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/rozkruchuvannya-saitu-za-dopomogoyu-zasobiv-rejestratsiji-v-katalogah/">Розкручування сайту за допомогою засобів реєстрації в каталогах</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/rozkruchuvannya-saitu-za-dopomogoyu-zasobiv-rejestratsiji-v-katalogah/]Розкручування сайту за допомогою засобів реєстрації в каталогах[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ