СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Розкручування сайту у всесвітній павутині. Погляди на завтрашній день

комментариев: 0 / добавить комментарий

Швидше за все, вже всі керівники так чи інакше замислювалися про створення web-сайту своєї справи в мережі Internet, а самі просунуті - вже і втілили цю думку в життя. І будь-який з них повинен знати, що таке розкручування сайту і навіщо ж вона потрібна.

І це дуже вірно! Де, як не в інтернеті відбудеться наступна битва Першої Капіталістичної Війни за Покупця? У блокбастері "Сурогати", що вийшов недавно на екрани, зображений Світ майбутнього, де за людей всі роблять механізми. Люди просто сидять по будинках і управляють ними.

І це не так вже далеко від нас, як може показатися спершу. Прогрес до цього і йде. Кому потрібна буде реклама в метро і на вулицях у такому разі? Вона і зараз вже малоцікава потенційному клієнтові, а деколи і дратує його.

І тоді розкручування веб-сайтів, на противагу недешевій і неефективній рекламі в ЗМІ, вийде на перші позиції в списку засобів для залучення клієнтів.

І справді, вже зараз щоденна кількість відвідувачів головних web- сайтів порівнянна, а деколи і перевищує, кількість людей, що користуються метро. І вони можуть побачити вашу яскраву і цікаву рекламу. А сервіси контекстної реклами, що розвиваються з божевільною швидкістю, дозволяють транслювати її тільки чітко окресленій спільноті - за адресою, зростом, статевій приналежності, захопленнями і т.і.. Як, а?

Але окрім платної, а значить, все ще дещо недешевої реклами, є досконаліші методи знайти свого покупця. Причому, зацікавленого саме вами і вашою товарною пропозицією. Покупець сам відшукає вас. Непогано, так? Але як? А ось для цього і необхідне розкручування вашого сайту.

Відвідувач заходить на сайт пошукової системи, набирає у вікні пошуку товар, що його цікавить, або послугу, і бачить вас. Все легко і ідеально! Звичайно, при такому ході розвитку подій зникає можливість якоїсь гри на хвилинних слабостях людини, коли він заходить в магазин і - бац! - бачить чудовий стільчик, хоча прийшов він за літніми шинами.

Проте ж і тут все не так безнадійно. При правильному оформленні сайту, розміщенні відомостей про нові акції і цікаві пропозиції, продавець запросто зможе продовжити маніпулювати спонуками відвідувача. У реальних супермаркетах це скромно іменується "мерчандайзингом".

Таке розкручування сайту, коли він з'являється в числі перших в списку видачі "пошукача" називається ще пошуковим просуванням. Воно достатньо дешеве, а головне, робиться практично раз і назавжди - згодом потрібно буде тільки періодично проводити невеликий ряд заходів для підтримки вашого сайту на цих перших позиціях.

Розкручуйтеся в інтернеті - ви ніколи про це не пошкодуєте!

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 41 | 31/12/2009
Читайте также:
История контекстной рекламы
С уверенностью можно сказать, что каждый, мало-мальски активный пользо ...
Не допустите, чтобы ваш сайт случайно удалили из каталогов
Рассматриваются внешние факторы, по причине которых сайт может быть уд ...
Можно ли раскрутить сайт с помощью социальных сетей — 3 простых правила
Роль социальных сетей в процессе продвижения web-ресурсов и бизнеса ра ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Розкручування сайту у всесвітній павутині. Погляди на завтрашній день»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/rozkruchuvannya-saitu-u-vsesvitnii-pavutini-poglyadi-na-zavtrashnii-den/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/rozkruchuvannya-saitu-u-vsesvitnii-pavutini-poglyadi-na-zavtrashnii-den/">Розкручування сайту у всесвітній павутині. Погляди на завтрашній день</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/rozkruchuvannya-saitu-u-vsesvitnii-pavutini-poglyadi-na-zavtrashnii-den/]Розкручування сайту у всесвітній павутині. Погляди на завтрашній день[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ