СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Робота з неповнолітними засудженими

комментариев: 0 / добавить комментарий

Робота з неповнолітніми засудженими

З кожним роком в Україні зростає чисельність неповнолітніх, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі. На теперішній час кримінально-виконавча система України знаходиться на стадії формування нових ефективніших підходів в роботі із неповнолітніми засудженими.

Найактуальнішими напрямками соціально-педагогічної і соціально-психологічної роботи з неповнолітніми, засудженими до покарань, непов’язаними з позбавленням волі є:

  • Робота з сім’ями неповнолітньої особи, проведення профілактичної особи, виїзд за місцем проживання засудженого. В даному випадку необхідно залучити працівників служб у справах дітей, центрів соціальних служб та молоді та громадські організації. Дуже важливо залучати батьків неповнолітнього до проведення профілактичної роботи із засудженими.
  • Формування у неповнолітніх засуджених свідомого ставлення до самоконтролю, уміння контролювати свої емоції, поваги до законів. При цьому можливо використовувати сімейні групові наради, залучення неповнолітніх до діяльності у молодіжних організаціях та об’єднаннях.

Також при проведення індивідуально-профілактичної роботи з неповнолітніми особами, необхідно контролювати їх оточення та як це оточення впливає на поведінку засудженого.

Для працівника кримінально-виконавчої системи необхідно по-перше, встановити контакт з неповнолітнім, допомогти подолати стресовий стан, виявити та усунути основні проблеми, що заважають її соціальній адаптації та ресоціалізації, також необхідно створювати умови для розвитку творчих здібностей у дитини. За допомогою цих методів, можливо запобігти вчиненню повторних злочинів серед неповнолітніх та повернення їх до повноправних членів суспільства.

Профілактика повторної злочинності серед неповнолітніх засуджених здійснюється шляхом проведення спільних перевірок за місцем мешкання роботи чи навчання неповнолітніх засуджених працівниками КВІ Старобешівського району та СКМДД Старобешівського РВ УМВС України в Донецькій області.

У 2014 році випадків скоєння повторних злочинів серед неповнолітніх засуджених не встановлено.

Інспектор КВІ Старобешівського району

УДПтСУ в Донецькій області

лейтенант вн. служби

Левченко К.Р.

автор: Левченко К.Р.
комментариев: 0 | просмотров: 105 | 05/03/2014
Читайте также:
Царство мёртвых
Царство мертвых - статья известного бизнесмена и мецената Рубена Григо ...
Скажи мені, хто твій ворог - і я скажу, хто ти... (продовження)
Ми раніше вже починали досліджувати проблему "ворогів всередині держав ...
Скажи мені, хто твій ворог, і я скажу, хто ти...
Суспільство останнім часом поділилося на "своїх" та "чужих", немає жод ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Робота з неповнолітними засудженими»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/robota-z-nepovnolitnimi-zasudzhenimi/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/robota-z-nepovnolitnimi-zasudzhenimi/">Робота з неповнолітними засудженими</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/robota-z-nepovnolitnimi-zasudzhenimi/]Робота з неповнолітними засудженими[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ