СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Ремонт запотівання автомобільної оптики

комментариев: 0 / добавить комментарий

Добрий день, друзі і всі власники машин всіх марок і моделей.

Хотів розглянути таку річ, як прояви конденсату всередині автомобільної оптики.

Що робити, якщо ви виявили в фарах свого автомобіля запотівання скла або невеликі крапельки води всередині фари?

Які наслідки для внутрішніх деталей автомобільної оптики залишає спітніла автомобіля?

Ремонт фари, що пітніє, або однозначна заміна?

Отже, почнемо з першого виявлення конденсату в автомобільній оптиці. Це річ не така катастрофічна для працездатності автомобіля. Керувати таким автомобілем можна. При цьому треба розуміти, що крапельки води всередині оптики автомобіля мають властивість заломлювати світло від автолампи, що може служити засліплюючим ефектом для інших учасників дорожнього руху.

Також волога всередині оптики залишає згодом невиправні наслідки на її внутрішніх деталях. Від впливу вологи страждає внутрішня частина відбивача галогеновой оптики, відбивач руйнується, каламутніє і перестає виконувати свою функцію, в результаті чого така оптика вже не дає нормальної освітленості дороги.

Також скло перебуває в розводах і бруді, що доповнює втрату світла такою оптикою. Отримують корозію сполучні штекера електропроводки. У ксеноновій оптиці також відчутний руйнівний вплив на відбивач лінзи, саму лінзу і скло, блок розжарювання ксенонової лампи, контакти з'єднань електропроводки. У Led фарах страждає плата, мікросхеми, діоди, з'єднання підключення електропроводки. Це все відбувається не відразу, а через певний час експлуатації автомобіля з'являтимуться запотівання або безперервна наявність вологи в автомобільній оптиці. На початкових етапах появи конденсату в автомобільній оптиці, ні з галогеновою, ні з ксеноновою, ні з Led оптикою, катастрофічних речей не відбувається, але необхідно звернення в сервіс обслуговування і ремонту автомобільної оптики.

Причин появи запотівання автомобільної оптики маса, від банального удару при ДТП до допомоги взимку при виштовхуванні вашого автомобіля і надмірному опорі на фару. Штовхач просто впирається в фару, штовхаючи ваш автомобіль, чим порушує конструктивну цілісність приладу. Засмічення дренажу автомобільної оптики, порушення герметичного з'єднання скла фари з корпусом, неправильно одягнені заглушки технологічних отворів заміни ламп. І цей перелік можна продовжувати і продовжувати.

Одна річ тільки незмінна, що при появі запотівання необхідно звернутися в сервіс автосвітла, де фахівці знімуть цю фару і проведуть діагностику причин появи запотівання. І вартість ремонту по відновленню герметичності фари буде мінімальною, в порівнянні з тим, коли з часом волога позначиться згубно на внутрішніх елементах автомобільної оптики або електричної її частини.

автор: Сar Light Design
источник: car-light.design | комментариев: 0 | просмотров: 176 | 06/03/2018
Читайте также:
Замена масла в АКПП Тойота
Небольшой экскурс в историю, ведь мы меняем масло в акпп Тойота, а зна ...
Что такое ампераж (Ah) и пусковой ток (A)?
не многие разбираются во всех тонкостях работы аккумулятора и не очень ...
Одна из причин ухудшения света автомобиля
Существует несколько вариантов потери света автомобилем, когда он вооб ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Ремонт запотівання автомобільної оптики»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/remont-zapotivannya-avtomobilnoji-optiki/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/remont-zapotivannya-avtomobilnoji-optiki/">Ремонт запотівання автомобільної оптики</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/remont-zapotivannya-avtomobilnoji-optiki/]Ремонт запотівання автомобільної оптики[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ