СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Ремонт квартир і офісів

комментариев: 0 / добавить комментарий

Більшість людей, почувши або вимовляючи словосполучення "ремонт квартири, офісу" не відчувають нічого іншого, окрім роздратування і нудьги, хоча якісний ремонт, стильний дизайн житлового і офісного приміщення давно вже перетворився з капризу і примхи в життєву необхідність. Ремонт квартири і офісу можна і потрібно перетворити на справжнє свято. Адже щастя - це бажання вранці йти на роботу, а увечері додому! Саме тому ремонт може стати ключовою складовою, після якої люди з більшим задоволенням йтимуть на роботу, в офіс і повертатися в свої квартири. 

"Побічним ефектом" ремонту простежується підвищення настрою і загального емоційного настрою, а перебування на роботі стає більш плідним. Не можна скидати з щитів і той факт, що якісний ремонт офісу, крім створення оптимальних умов для трудової діяльності, додає фірмі особливий стиль і колорит, а це не може бути не оцінено клієнтами і діловими партнерами.

Пам'ятаючи, що саме нюанси і незначні події і моменти складають все наше життя, неприємні відчуття безладу і дискомфорту можуть викликати такі, на перший погляд здавалося б дрібниці, як недбало застелений лінолеум, неакуратно наклеєні шпалери, фарба, що роздулася, та і просто криві кути. У такому разі довго не роздумуючи, варто вирішуватися на ремонт. Незалежно від того чи ремонт це в улюбленому офісі або дорогій серцю квартирі, вирішивши перетворити свій ареал проживання, зазвичай ми насамперед звертаємося до численних джерел інформації з рекламою фірм, що пропонують свої послуги на даному ринку. Об'єм інформації в них дійсно великий. Але, як вибрати серед тисяч оголошень саме "свою" фірму, робота з якою приведе до бажаного результату і не залишить після себе неприємного осаду? У такій ситуації необхідно в першу чергу звертати увагу на відповідність параметрів: якість – ціна - терміни.

Як ні крути, а ремонт в квартирі і офісі заняття необхідне. До такого висновку приходиш, стикаючись з новими поглядами на інтер'єр. Хоча випадки бувають різні, але проблема ремонту залишається. Незважаючи на саму проблему ремонту, з нею разом виникає величезна безліч питань, які необхідно вирішувати до початку або в процесі ремонту квартири і офісу. До таких проблемних питаннями можна віднести: 

• як розробити проект перепланування, якщо вирішили ламати стіни і зводити перегородки, і пов'язані з ним дизайн-проект і електричний проект? 

• як грамотно скласти кошторис? 

• як і хто робитиме вам ремонт квартири або офісу? 

• як правильно вибрати виробників і марки будівельних матеріалів? 

• який матеріал використовувати у кожному окремому випадку? 

• як можна використовувати певний вид будівельних матеріалів для отримання ефективнішого результату?

• і багато інших, список можна продовжувати нескінченно. 

Всі питання, що виникають, можна вирішити, звичайно ж, самостійно, але у такому разі може виникнути додатковий, не менш довгий список питань. Тому краще звернутися до професіоналів.

Залежно від об'єму і складності ремонтних і обробних робіт, можна виділити наступні види ремонту: косметичний і капітальний.

Перший характеризується тим, що не піддає існуюче в квартирі або офісі планування значним змінам, не припускає глобальної зміни інженерних мереж (систем опалення, водопостачання, каналізації, електрики) або повної зміни віконних блоків. При косметичному ремонті квартир і офісів, як правило, на основі вже наявних планувальних рішень виконується новий дизайн-проект. Самі ж ремонтні роботи включають: заміну підлогових покриттів, сантехнічних пристроїв і шпалер, забарвлення стін і стелі, зміну освітлювальних приладів і так далі. При даному виді ремонтних робіт загально-будівельні роботи не проводяться. 

Другий вид ремонту квартир і офісів - капітальний - передбачає завдання повного оздоблення і опрацювання будівельних конструкцій приміщення, часткову або повну модернізацію всіх систем життєзабезпечення, нову організацію систем інженерних комунікацій. Часто капітальний ремонт проводиться в раніше експлуатованому приміщенні і, в деяких випадках, він може включати заміну конструктивних елементів будівлі.

Інформація з каталогу статей

автор: 100 ремонтів пережив
комментариев: 0 | просмотров: 58 | 29/11/2009
Читайте также:
Світлодіодні прожектори та їх особливості
Світлодіодні прожектори - це прилади які використовуються для зовнішнь ...
Гидроизоляция, услуги защиты от воды
Защита зданий, сооружений и различных материалов от воды является очен ...
Водоотвод Камп на строительстве
Применение поверхностного водоотвода от компании kamp-eu Украина, на с ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Ремонт квартир і офісів»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/remont-kvartir-i-ofisiv/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/remont-kvartir-i-ofisiv/">Ремонт квартир і офісів</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/remont-kvartir-i-ofisiv/]Ремонт квартир і офісів[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ