СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Реклама на білбордах. Максимальна ефективність

комментариев: 0 / добавить комментарий

Практичні кроки

1. Окупність інвестицій:

Вартість одного білборда може коливатися від 800 грн. в районному центрі до 4000 грн. і більше в Києві на місяць з урахуванням в першу чергу місця його розташування. Перед тим, як прийняти рішення про його розміщення, переконайтеся в тому, що воно відповідатиме Вашим цілям.

Порада: Порівняйте вартість цієї реклами з іншими формами реклами і встановіть, які її засоби найбільш ефективно привертають увагу Вашої цільової аудиторії. За можливості перевірте, в яку рекламу інвестували інші компанії — Ваші конкуренти.

2. Розміщення:

Ключем до ефективного використання білбордів є вибір оптимальної зони їхнього розміщення в залежності від цільової аудиторії.

Порада: В залежності від завдання рекламної кампанії (місцева чи загальнодержавна), виберіть компанію, що займається зовнішньою рекламою у цільовому регіоні. Крім того, якщо Ви не бажаєте шукати власників білбордів самостійно, це за Вас зроблять рекламні агентства, що можуть домовитися про розташування і ціни з різними компаніями — власниками площин — від Вашого імені.

3. Швидке сприйняття:

Водій має лише кілька секунд, щоб переглянути білборд, тому під час розробки дизайну повідомте виконавця про те, що інформація на ньому має бути простою і зрозумілою.

Порада: Розгляньте портфоліо компаній, які виготовляють рекламну продукцію і виберіть ті, роботи яких поєднують простоту і зрозумілість з креативністю і приємним дизайном. Можна уявити себе водієм і на 2-3 сек. глянути на зображення, після чого оцінити його інформативність. Крім того, можна поцікавитись, чи дотримується компанія, до якої Ви звернулись, 9 правил виготовлення білбордів.

Поради і тактика:

  • Білборди часто орендуються на кілька місяців, тому планувати треба заздалегідь, зв'язавшись із рекламними компаніями і погодивши з ними питання щодо розміщення.
  • Перед тим, як орендувати ту чи іншу площину, якщо це можливо, погляньте на неї в різний час дня (до/після обіду), а якщо вона освітлюється вночі, то доби, для врахування таких факторів, як освітлення, завантаженість автодороги тощо.
  • Якщо Ви рекламуєте новий продукт або послугу, розгляньте можливість використання кількох рекламних щитів вздовж головної вулиці або автомагістралі для забезпечення повторення реклами і, як наслідок, її кращого ефекту.
  • Для довгострокових рекламних кампаній орендуйте білборди протягом тривалого періоду часу і періодично змінюйте дизайн плакатів в ході кампанії.
  • Майте на увазі, що білборди мають свої обмеження, тому для залучення більшої кількості потенційних клієнтів поєднуйте рекламу на зовнішніх носіях з іншими видами реклами (реклама в інтернеті, на телебаченні, радіо, в пресі тощо).
автор: Ростислав Шевчук
источник: ratusha.com.ua | комментариев: 0 | просмотров: 153 | 18/09/2009
Читайте также:
Боди-арт. Фото безудержной фантазии
Красивый боди-арт фото – это весьма сложная работа. Человеческую кожу ...
Об эффективности рекламы
Количество современных рекламных ходов достаточно велико. Выбирать при ...
Как сделать эффективную рекламу
Хотите знать, какой должна быть реклама, чтобы приносить прибыль? Каки ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Реклама на білбордах. Максимальна ефективність»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/reklama-na-bilbordah-maksimalna-efektivnist/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/reklama-na-bilbordah-maksimalna-efektivnist/">Реклама на білбордах. Максимальна ефективність</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/reklama-na-bilbordah-maksimalna-efektivnist/]Реклама на білбордах. Максимальна ефективність[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ