СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Рак шийки матки. Наслідки та перспективи

комментариев: 0 / добавить комментарий

Лікування раку шийки матки буває ефективним, але часто недовговічним. Навіть після усунення ділянки з раковими клітинами ваш організм ще не раз буде згадувати про наслідки цього важкого захворювання.

За статистикою від раку шийки матки страждають жінки пенсійного віку, але, як показує практика, зараз збільшилася кількість випадків захворювання раком серед молодих представниць прекрасної статі. Від раку шийки матки не застрахований ніхто. Головною причиною розвитку раку є вірус папіломи людини. Несвоєчасне звернення до гінеколога призводить до появи ерозії, дисплазії і розвитку раку шийки матки. Крім гінеколога слід періодично звертатися до клініки з приводу онкологічної діагностики, наприклад, за допомогою такого методу, як магнітно-резонансна томографія, ознайомитися з якою можна на цьому сайті: http://cliniccyberknife.ru/diagnostika-onkologii-raka-opuholi-metastaz-obsledovanie.html. Крім цих методів існують ще й лабораторні.

Тривалість життя після визначення даного діагнозу не радує своєю перспективою. Після виявлення захворювання жінка може прожити від року до шести. У 93% випадків жінки з початковою стадією раку проживуть мінімум п'ять років.

Як і будь-яка інша хвороба, рак шийки матки «обрадує» жінку ускладненнями:

  • може відкритися кровотеча;
  • можуть утворитися свищі і гнійний параметрит.

На жаль, щадними методами, на кшталт лікування кібер-ножем http://cliniccyberknife.ru, цей вид раку не лікується. Операція в списку методів лікування знаходиться на першому місці. Після операційного втручання треба бути вкрай обережними та уважними. Важливо вести здоровий спосіб життя. Найменше відхилення від правил може призвести до появи нового злоякісного утворення. Після позбавлення пухлини у жінки починається п'ятирічний реабілітаційний термін. Після якого ймовірність рецидиву значно зменшується.

Симптоми, які вказують на те, що рак з'явився знову:

  • виділення гнійного характеру;
  • утворення виразок на статевих органах;
  • хворобливе сечовипускання.

Жінки, які пережили операцію з видалення шийки матки, довгий час перебувають у депресивному стані. Тому вони потребують підтримки, турботи і розуміння. Операція з видалення раку шийки матки безболісна. Але на психологічному рівні сильно «ранить» представницю слабкої статі. Правильне харчування, легкі фізичні вправу і відсутність стресів – запорука ефективного реабілітаційного періоду.

источник: cliniccyberknife.ru | комментариев: 0 | просмотров: 79 | 26/03/2016
Читайте также:
Гиперкенез и его проявления
Статья поможет вам узнать чем вызван гиперкенез и понять его внешние п ...
Рак кістки — симптоми, ознаки та лікування
Діагноз про рак кістки, хордома, хондросаркома — це те, що не хочеться ...
В центрі уваги: рак підшлункової залози і його лікування
Рак підшлункової залози вбиває більше людей, ніж будь-який інший вид р ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Рак шийки матки. Наслідки та перспективи»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/rak-shiiki-matki-naslidki-ta-perspektivi/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/rak-shiiki-matki-naslidki-ta-perspektivi/">Рак шийки матки. Наслідки та перспективи</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/rak-shiiki-matki-naslidki-ta-perspektivi/]Рак шийки матки. Наслідки та перспективи[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ