СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Рак кістки — симптоми, ознаки та лікування

комментариев: 0 / добавить комментарий

З цієї статті ви дізнаєтеся більше про зміни в тілі, організмі й інші речі, які можуть сигналізувати про проблеми, які говорять про те, що ви вже маєте потребу в медичній допомозі.

У людей із раком кісток, таким, як хондросаркома або хордома, можуть виникнути нижчеперелічені ознаки або симптоми. Іноді люди з раком кісток не мають будь-яких із цих змін або ж причиною симптому може бути ще одне захворювання, яке не є раком кісток.

Коли пухлина кістки зростає, вона тисне на здорову кісткову тканину й може знищити її, що викликає такі симптоми:

  • Біль. Першими симптомами раку кістки є біль і припухлість у тому місці, де міститься пухлина. Біль може приходити і йти в першу чергу. Пізніше вона може стати більш серйозною і стійкою. Біль може посилюватися під час руху, що може говорити про присутність пухлини в близькій до неї м’якій м’язовій тканині.
  • Набрякання суглобів і жорсткість. Пухлина, яка виникає безпосередньо в суглобах або близько до них, може призвести до набухання суглоба, який стає крихким або жорстким. Такими симптомами може характеризуватися пухлина хондросаркома, яка є раком хряща кістки. Це означає, що людина може мати обмежений і болісний діапазон руху.
  • Накульгування. Якщо кістки в нозі «розриває» або ламає пухлина, то це може призвести до вираженої кульгавості. Кульгавість, як правило, є симптомом пізньої стадії раку кістки.
  • Інші менш поширені симптоми. Зрідка, люди з раком кісток можуть мати симптоми, такі, як лихоманка, погане самопочуття, втрата ваги й анемія, що є наслідком низького рівня червоних кров’яних тілець у крові.

Якщо ви стурбовані тим, про що написано вище, про будь-які зміни, які ви відчуваєте, вам слід поговорити з онкологом і пройти необхідну діагностику. Лікар, на додаток до інших питань, повинен вас запитати про те, як довго і як часто ви відчували ці симптоми. Ця консультація повинна допомогти встановити причину проблеми, яка є діагнозом.

Якщо в подальшому рак буде діагностований, то полегшення вищевказаних симптомів залишається складовою частиною лікування раку. Таке лікування також можна назвати симптоматичним, паліативним або таким, що підтримує. Вам слід обов’язково обговорити з медичними фахівцями симптоми, які ви можете відчувати, включно з будь-якими новими симптомами або зміну симптомів.

На будь-якому етапі лікування важливим елементом процесу є діагностика. Періодичні обстеження необхідні для того, щоби дізнатися більше про причини симптомів.

Лікування раку кістки

Методів лікування раку кістки, природно, існує декілька. Але коротко зупинимося лише на одному, який є найбільш щадним, який можна провести без операції. Рак кістки зараз лікується Кібер-Ножем — радіохірургічним інструментом, який вирізняється своєю неймовірною точністю, що дозволяє знищувати саме пухлини, а не здорові сусідні тканини.

источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 9874 | 16/10/2016
Читайте также:
Гиперкенез и его проявления
Статья поможет вам узнать чем вызван гиперкенез и понять его внешние п ...
В центрі уваги: рак підшлункової залози і його лікування
Рак підшлункової залози вбиває більше людей, ніж будь-який інший вид р ...
Що таке рак з метастазами?
Лікування метастазів.
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Рак кістки — симптоми, ознаки та лікування»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/rak-kistky-symptomy-oznaky-ta-likuvannja/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/rak-kistky-symptomy-oznaky-ta-likuvannja/">Рак кістки — симптоми, ознаки та лікування</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/rak-kistky-symptomy-oznaky-ta-likuvannja/]Рак кістки — симптоми, ознаки та лікування[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ