СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Рак кістки: фактори ризику

комментариев: 0 / добавить комментарий

З цієї статті ви дізнаєтеся більше про умови, які збільшують ризик розвитку цієї онкології. Відповідно, вам буде набагато легше передбачити можливий ризик розвитку хвороби за умови, що у вас такі фактори були або є в наявності, а також, можливо, уникнути в подальшому лікування в онкологічному центрі раку кістки таких пухлин, як хондросаркома чи хордома.

Фактором ризику є все, що збільшує можливості розвитку раку у людини. Якщо навіть чинники ризику досить часто можуть вплинути на виникнення та розвиток раку, то так само часто більшість з них не викликають рак безпосередньо. У деяких людей, у яких присутні кілька факторів ризику, рак може ніколи і не розвинутися, а у інших, з невідомими факторами ризику, онкологія може показати себе на повну силу. Проте, знаючи фактори ризику і говорячи про них з онкологом, ви можете допомогти самому собі вести більш усвідомлений спосіб життя і зробити правильний вибір лікування, якщо таке вимагається.

Такі умови можуть підвищити ризик розвитку раку кістки:

  • Генетична схильність. Діти з сімейною ретинобластомою, яка є одним з видів раку очей, мають підвищений ризик розвитку остеосаркоми.
  • Попередня променева терапія. Люди, які в онкологічній клініці проводили променеву терапію при інших умовах, мають більш високий ризик розвитку раку кістки на місці проведення променевої терапії. Більшість викликаних радіотерапією сарком включають ангіосаркому і остеосаркому, але можуть виникнути і інші типи.
  • Хіміотерапія для лікування іншого раку. Деякі ліки, в тому числі алкілуючі агенти і антрацикліни, що використовуються для лікування раку, можуть збільшити ризик розвитку вторинного раку, як правило, остеосаркоми.
  • Доброякісні пухлини. Хвороба Педжета кістки може призвести до остеосаркоми. Інші доброякісні захворювання кісток, такі як фіброзна дисплазія, можуть збільшити ризик остеосаркоми.

Запобігання хворобі

Різні умови викликають різні види раку – остеосаркому, хордому, хондросаркому т.і. Дослідники продовжують шукати ті, які з них викликають цей тип раку. На даний час не існує жодного відомого способу запобігти раку кістки. Раннє виявлення дає надію на успішне лікування, тому людям з відомими факторами ризику, рекомендується регулярно відвідувати лікаря і говорити з ним або з нею про це. Проте, більшість випадків раку кістки зустрічається у людей з невідомими факторами ризику.

автор: Владислав
источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 65 | 19/09/2016
Читайте также:
Серьги, говорящие о вас: какие сережки подходят именно вам
В этой статье мы расскажем о том, как выбрать сережки, которые максима ...
Как бросить курить
Курить вредно, но как бросить курить? Большинство курильщиков задавали ...
Бросаем курить: несколько простых советов
Мучает вопрос "как бросить курить?" Вот в статье бесплатные рецепты. Н ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Рак кістки: фактори ризику»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/rak-kistki-faktori-riziku/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/rak-kistki-faktori-riziku/">Рак кістки: фактори ризику</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/rak-kistki-faktori-riziku/]Рак кістки: фактори ризику[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ