СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Рак грудей: Варіанти лікування при метастазах раку молочної залози

комментариев: 0 / добавить комментарий

В якості другого найбільш діагностованого раку у жінок, важко знайти когось, хто би не постраждав від раку грудей в деякому роді. За оцінками національних онкологічних товариств різних країн світу мільйони жінок будуть діагностовані з інвазивним раком молочної залози в кожному наступному році.

Більшість випадків раку молочної залози виявляються звичайною мамограмою. Якщо рак грудей виявлений після того, як він починає викликати симптоми, рак вже, ймовірно, просунувся і поширився за межі молочної залози. Багато жінок можуть не знати про те, що рак грудей може поширитися на інші ділянки тіла, стаючи набагато більшою проблемою для охорони здоров'я. Найбільш поширеними місцями для метастазів або поширення первинного раку молочної залози є мозок, легені і кістки.

Онкологічні центри вже давно встановили, що рак молочної залози поширюється трьома способами – через лімфатичну систему, яка є найбільш поширеною, через кров або через тканину. Коли первинний рак грудей поширився в інші органи, він вважається метастатичним раком молочної залози.

Якщо первинний рак метастазує в іншій частині тіла, стереотаксична радіохірургія лікування Кібер-ножем може бути варіантом лікування для жінок, які є кандидатами на лікування.

Жінки можуть вибрати Кібер-ніж для лікування метастазів в головний мозок або легені через меншу кількість побічних ефектів, більш короткі терміни лікування і для уникнення додаткових інвазивних методів лікування раку.

Щоб дізнатися більше про лікування метастазів раку грудей і як взяти участь у боротьбі із цим захворюванням, відвідайте сайт онкологічної клініки, яка спеціалізується на цьому.

Лечение кибер-ножом

автор: ClinicCyberKnife
источник: cliniccyberknife.ru | комментариев: 0 | просмотров: 48 | 26/03/2016
Читайте также:
Гиперкенез и его проявления
Статья поможет вам узнать чем вызван гиперкенез и понять его внешние п ...
Рак кістки — симптоми, ознаки та лікування
Діагноз про рак кістки, хордома, хондросаркома — це те, що не хочеться ...
В центрі уваги: рак підшлункової залози і його лікування
Рак підшлункової залози вбиває більше людей, ніж будь-який інший вид р ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Рак грудей: Варіанти лікування при метастазах раку молочної залози»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/rak-grudei-varianti-likuvannya-pri-metastazah-raku-molochnoji-zalozy/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/rak-grudei-varianti-likuvannya-pri-metastazah-raku-molochnoji-zalozy/">Рак грудей: Варіанти лікування при метастазах раку молочної залози</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/rak-grudei-varianti-likuvannya-pri-metastazah-raku-molochnoji-zalozy/]Рак грудей: Варіанти лікування при метастазах раку молочної залози[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ