СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

П'ять причин кинути палити

комментариев: 0 / добавить комментарий

Багато хто з нас палить, а будь-хто з тих, хто палить, хоч би раз у житті намагався це кинути. Звичайно, кинути курити непросто, але цілком можливо. Природно, всі знають, що куріння погано впливає на здоров'я, це дуже шкідлива звичка. Більшість відразу згадають розхожий вислів: крапля нікотину здатна вбити коня. Звичайно, це не так. Щоб убити великого коня потрібно 5-6 крапель чистого нікотину. Одна крапля вб'є невеликого собаку або кота. Якщо вас не переконали ці цифри, то ми наведемо ще кілька причин. Тож почнемо.

  1. Тютюн, це сильна отрута. У минулі століття його використовували для того, щоб труїти щурів. Саме тоді з'явилося висловлення про коней. Взагалі, одна цигарка вас не вб'є, але паління небезпечне заняття. Як тютюн, так і тютюновий дим, містять велику кількість небезпечних канцерогенів, які накопичуються в тканинах організму і поступово вас вбивають.
  2. Є такий термін «пасивне куріння». Тобто людина, яка перебуває в оточенні людей, які палять, наражається на небезпеку навіть у тому випадку, якщо вона сама не палить. Іншими словами, кожен раз викурюючи цигарку за цигаркою, ви можете завдати шкоди людям, які вас оточують, а насамперед маленьким дітям.
  3. У той момент, коли ви дочитаєте цю статтю, від хвороб, що викликані курінням, помре 3-4 людини. Звичайно, можна вважати, що викурюючи 5-10 сигарет на день, ви можете дожити до 100 років. Можливо, що це так. Але, як з'ясували вчені, тютюн підвищує в кілька разів можливість розвитку бронхіальної астми, хвороб серця та інших небезпечних захворювань. Куріння, це проблема, з якою борються держави всього світу, багато наукових центрів проводять широкомасштабні дослідження шкоди паління. Так, нещодавно було з'ясовано, що курці частіше страждають безпліддям. Ризик розвитку цього страшного захворювання приблизно на 50% вище у порівнянні з тими, хто вибрав здоровий спосіб життя і відмовився від куріння.
  4. Лікарі рекомендують кинути палити хоча би на період вагітності. Майбутні мами, які продовжують палити, ризикують народити хвору дитину. Хвороби можуть бути абсолютно різними, від нешкідливих дефектів, до досить серйозних патологій. Зазвичай у таких дітей спостерігаються затримки фізичного та розумового розвитку. Ще один цікавий факт. Лікарі рекомендують жінкам, які приймають гормональні препарати, відмовитися від такої шкідливої звички, як куріння. Тютюн і гормони несумісні.
  5. Уявімо, що все, що написано до цього місяця, ніяким чином вас не стосується. Ви палите, але ваше серце і легені в порядку, діти здорові, ви не приймаєте гормональних препаратів та не розводите коней. Але є проблеми, які не можуть вас не турбувати. Наприклад, неприродний колір шкіри, жовтуватий наліт на зубах або крихке волосся. Найчастіше все це викликано саме курінням. Як відомо, тютюн викликає звуження судин, через це ваша шкіра отримує менше необхідних речовин. Приблизно те ж саме відбувається з волоссям. Уявіть красиву квітку, яку забувають поливати, - рано чи пізно вона зів'яне. Людський організм влаштований дещо складніше, але у підсумку ефект буде тим самим. Що стосується специфічного жовтого нальоту, який виникає у курців, то як стверджують стоматологи, його дуже важко видалити повністю. Тютюновий дим в'їдається в емаль і це неминучий процес. Зі свого боку ми сподіваємося, що наведені в цій статті доводи допоможуть курцям кинути цю шкідливу звичку.
источник: www.stateyki.org.ua | комментариев: 0 | просмотров: 55 | 19/01/2016
Читайте также:
Серьги, говорящие о вас: какие сережки подходят именно вам
В этой статье мы расскажем о том, как выбрать сережки, которые максима ...
Как бросить курить
Курить вредно, но как бросить курить? Большинство курильщиков задавали ...
Бросаем курить: несколько простых советов
Мучает вопрос "как бросить курить?" Вот в статье бесплатные рецепты. Н ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «П'ять причин кинути палити»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/pyat-prychyn-kynuty-palyty/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/pyat-prychyn-kynuty-palyty/">П'ять причин кинути палити</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/pyat-prychyn-kynuty-palyty/]П'ять причин кинути палити[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ