СТАТЕЙКИ.ORG.UA
электронный каталог статей

Психологія зачаття

комментариев: 0 / добавить комментарий

Жінки в сучасному світі все частіше страждають від того, що не можуть завагітніти. За статистикою кожна третя жінка зазнає труднощів із зачаттям, що підтверджується даними таких зарубіжних медичних сервісних компаній, як Bavaria Med Service GmbH з Мюнхена – http://www.bavarmed.com. І якщо у фізичному плані все гаразд, але все одно не виходить завагітніти, то можливо заважають психологічні причини.

Вагітності зазвичай не можуть дочекатися ті жінки, які дуже сильно цього хочуть. Справа в тому, що сильне бажання – це стрес для організму і організм усього лише намагається цей стрес подолати, включаючи всі свої захисні механізми. В результаті цього, знижується репродуктивна функція і жінка не може завагітніти. Все це, звичайно, лише в тому випадку, якщо не розглядати безпліддя як природжену або надбану патологію. Якщо йдеться саме про нього, то швидше за все допоможе лікування безпліддя в Німеччині – http://www.bavarmed.com/index.php?pageid=53, ніж у лікаря вашої районної поліклініки.

Якщо це так, то тут просто необхідне перезавантаження свідомості. Все, що потрібно – це відпустити свої думки і перестати чекати настання вагітності. Плануйте своє життя так, як ніби народження дитини можливо і буде в ньому, але не зараз.

Уникайте тих людей, які не мають такту і запитують, коли ви порадуєте їх дитиною. Зазвичай це близькі родичі або друзі, але хто б вони не були, спілкування з ними краще обмежити до мінімуму. Не слід розмовляти про свої проблеми і з вашими подругами по нещастю. Вам мало допоможе, якщо ви зрозумієте, що не тільки у вас проблеми.

Не турбуйтеся, якщо на тесті знову всього лише одна смужка. Краще спробуйте зайняти свій час чимось приємним, щоб ваше очікування не робило вас нещасною. Навчіться розслаблятися, займіться йогою, дихальними вправи, плаванням або іншим видом спорту, пройдіть медичну діагностику в клініці Німеччини – http://www.bavarmed.com/obsledovanie-germanii-diagnostika-za-rubezhom-zagranicey-mjunhen-zarubejom-evropa-granicey-check-up.html, щоб переконатися у відсутності безпліддя. Ви повинні насолоджуватися своїм вільним часом таким чином, щоб ваша репродуктивна функція залишалася завжди на висоті.

Спробуйте поліпшити своє життя, склавши список цілей і слідуючи до них. Це найкращий час, щоб робити це. Адже коли у вас з'явиться дитина, у вас навряд чи буде час на це. Ви можете багато чого зробити: вивчити іноземну мову, зробити ремонт у квартирі, навчитися в'язати мережива т.і. Прагніть досягти висот у своїй кар'єрі. Тільки пам'ятайте, що ваша діяльність не повинна шкодити вашому здоров'ю, яке вам ще знадобиться в виношуванні вашої дитини.

Насолоджуйтесь близькістю зі своїм чоловіком і перестаньте думати про зачаття. Це час, коли ви можете додати у ваші стосунки трохи романтики. Запрошуйте одне одного на романтичні вечори, їдьте відпочивати разом кудись далеко і ваш час обов'язково настане.

комментариев: 0 | просмотров: 75 | 14/11/2015
Читайте также:
Серьги, говорящие о вас: какие сережки подходят именно вам
В этой статье мы расскажем о том, как выбрать сережки, которые максима ...
Как бросить курить
Курить вредно, но как бросить курить? Большинство курильщиков задавали ...
Бросаем курить: несколько простых советов
Мучает вопрос "как бросить курить?" Вот в статье бесплатные рецепты. Н ...
Комментарии:
Администрация каталога не несет ответственности за информацию, размещенную посетителями сайта. Сообщения, оставленные на сайте, являются исключительно личным мнением их авторов, и могут не совпадать с мнением администрации каталога.
комментариев нет

ты можешь быть первым
* - поля, помеченные звездочкой, обязательны к заполнению.
Ваше имя*: (max 64 символа)
E-mail: (max 64 символа)
Комментарий*:
без HTML (min 20, max 1000 символов)


Ссылки на статью «Психологія зачаття»:
URL
http://www.stateyki.org.ua/articles/psihologiya-zachattya/
Ссылка
<a href="http://www.stateyki.org.ua/articles/psihologiya-zachattya/">Психологія зачаття</a>
BBCode
[url=http://www.stateyki.org.ua/articles/psihologiya-zachattya/]Психологія зачаття[/url]


Інтернет реклама УБМ
Биржи
etxt.ru
 

 

Інтернет реклама УБМ


Інтернет реклама УБМ